Ev / Listeler / Az Bilinen Her Androidcinin Kullanması Gereken 3 Uygulama
Poster gg

Az Bilinen Her Androidcinin Kullanması Gereken 3 Uygulama

Android dünyasında az bilinen ama tabiri caizse kendisi küçük marifeti büyük 3 tane uygulamayı derledik.

Bildiğimiz üzere günden düne gelişen teknolojiden nasibini elektronik uygulama marketleri de alıyor.Bu yönde özellikle gelişme kaydeden ama az bilinen bir kaç uygulama mevcut.Bunlardan 3 tanesinin işinize yarayacağını düşünerek sizler için bir araya getirdik.

Doremi Nougat

doremi
Doremi play store’da en az bilinenlerden desek yalan söylemiş olmayız.Bu uygulama sayesinde o çok hoşumuza giden müzikleri dinlediğimiz en kral uygulamalardan olan Spotify,Deezer gibi bir uygulama.Bu uygulamanın en hoş tarafı ise bu zevki download farkı ile size ücretsiz sunması.

Quickreply

Aslında bu uygulamanın sahip olduğu özellik Android N içinde mevcut ancak şu sıralar her telefonda Android N’i geçtim M dahi henüz çok yaygın değil.Peki ne işe yarıyor bu uygulama diye soracak olursak ? Bu uygulama sizin kilit ekranınıza düşen bütün mesajlarınıza hızlı cevap şeçeneği sunuyor.Whatsapp bu özelliği şuanda kullanıyor aslında.

The Rock Clock

ios-the-rock-clock
Daha önce de bir Amerikan güreşcisi olan The Rock lakaplı Dwayne Jhonson alarm ve motivasyon uygulaması sundu.Artık bu uygulama ile okula işe yetişememe derdiniz ortadan kalkıyor.Diğer uygulamalarda alarm çaldığında ertele butonuna basıp kurtulmanız mümkün ancak bu uygulama ile öyle bir fırsatınız bulunmuyor maalesef.Bu sayede yüzde yüz ayaktasınız diyebiliriz.

Hakkında Halfboss

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.