Ev / Haberler / Battlefield 1 Oynamanın Tam Zamanı
Poster gg

Battlefield 1 Oynamanın Tam Zamanı

Bf 1 Oynamanın Tam Zamanı

Oyuncular’ın son sıralar en çok merak ettiği oyun belli ki Battlefield 1, bizde oyunu gerçekten fazlasıyla beğendiğimizi, betadan çıkıp, single player’ıyla karşılaşmayı beklediğimizi dile getirelim. Henüz oynamamış, ne yapacağını bilmeyen arkadaşlar için ise bu yazı gerçekten hayat kurtarıcı olabilir diye düşünüyoruz. Son bir rica olarak, oyunu oynayan arkadaşlar oyun hakkında ki görüşlerini bizimle yorumlarda paylaşabilirler mi acaba?

Oyun şuan açık betada, bu demek oluyor ki herkes bedava oynayabiliyor bu süreçte, bunu hem sunucularını test etmek, hem oyunu yorumlatmak ve yükseltmek için yapıyorlar, yani korkulacak bir şey yok ortada, sonuçta oynayan oyuncular beğenirlerse, yarın ücretli olarak çıktığında potansiyel müşteri kazanacak firma, fakat açık beta ne kadar sürer söylemesi zor, bu yüzden biran önce oynamaya başlasanız iyi olur.

origin hd

Battlefield serisi Origin’de satılığa koyuluyor ve indirme işlemleri, oyuna girişler falan hep buradan, Origin nedir adlı bir yazı yazacağız ama kısacası Steam’in bir benzeri diyebiliriz. Henüz Origin hesabınız yoksa BURAYA tıklayarak alabilirsiniz. Sonrasında oyunu indirip dilediğiniz gibi oynayabilirsiniz. İyi eğlenceler herkese şimdiden 🙂

Hakkında Eran "AramdaJungle" Küçük

Buralarda bir şeyler yazıp çiziyor, Oyungg'de yönetici olarak yer alıyor, bir de Marmara Üniversitesinde Radyo, Televizyon ve Sinema okuyor. Öyle pek farklı bir yanı yok, 22 yaşında.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.