Ev / Haberler / Battlefield 1 Sıhhiyeci Değişikliği
Poster gg

Battlefield 1 Sıhhiyeci Değişikliği

Battlefield 1 Sıhhiyeci Değişikliği

Bf 1 oyuncularının tepkileri üzerine oyunda köklü sınıf değişikliklerinin olacağı geçtiğimiz günlerde duyurulmuştu ve beklenenden daha erken geldi bu düzenlemelerin bazıları. Özellikle Sıhhiye sınıfı üzerinde yapılan değişiklikler dikkat çekiyor. Battlefield 1 Medic sınıfı oldukça fazla eleştirilmişti hatırlarsanız.

Oyunun şuana kadar yapılan Betasında Sıhhiyeler %10 oran ile en az tercih edilen sınıf oldu, oynayanlar varsa çoğu maçta Sıhhiye olmadan oynandığı gözüne çarpmıştır zaten. Ölen oyuncu yardım çağırmadıkça haritada ya da üzerinde işaret belirmemesi ve birkaç grafiksel hata bunun temel sebepleri olarak görülebilir sanırım. Bütün bu eleştiri ve görüşleri değerlendirdiğini belirten DICE yetkilileri, oyun tam sürüme geçtiğinde bunlardan eser kalmayacağını belirtti. Oyunun tam sürümü ise 21 Ekim tarihinde bizlerle olacak. Daha fazla Battlefield haberi için Oyun Haberleri kategorimizi takip edebilirsiniz.

Hakkında Eran "AramdaJungle" Küçük

Buralarda bir şeyler yazıp çiziyor, Oyungg'de yönetici olarak yer alıyor, bir de Marmara Üniversitesinde Radyo, Televizyon ve Sinema okuyor. Öyle pek farklı bir yanı yok, 22 yaşında.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.