Ev / Haberler / Battlefield 1’de Türkçe Alt Yazılı Hikaye Modu Geliyor !
Poster gg

Battlefield 1’de Türkçe Alt Yazılı Hikaye Modu Geliyor !

Battlefield 1’de Türkçe Alt Yazılı Hikaye Modu Geliyor !

Uzun zamandır beklediğimiz Battlefield 1 oyununun çıkmasına sayılı günler kala yine çok uzun zamandır beklediğimiz ve artık gelsin diye isyan ettiğimiz türkçe alt yazı özelliğinde büyük bir gelişme oldu. Yeni gelen resmi bir videoyla birlikte Battlefield 1 tek kişilik hikaye modunda türkçe alt yazı özelliği bulunacak.

DICE’nın geliştirdiği ve Electronic Arts’ın önümüzde ki ay yayınlayacağı oyun için hepimiz aylardır türkçe alt yazının ne zaman geleceğini ve gelmesi gerektiğini tartışıp duruyorduk. Yeni gelen bu resmi videoyla birlikte izleyeceğimiz ingiliz askerini Osmanlı Devletine karşı olan savaşta yöneteceğiz bu videonun yayınlanması ile birlikte sosyal medyada adeta bir patlama etkisi yaptı ve bu ingiliz askerinin bize karşı nasıl bir savaş vereceği yeni bir tartışma kapısını açmış bulunmakta.

Ayrıca bu oyun ile birlikte ilk defa bir Battlefield oyunu türkçe olarak raflarda yer alacak. Bunun önemli olmasının sebebi ise tabi ki gelecekte çıkacak yeni Battlefield oyunlarının türkçe olarak çıkıp çıkmayacağının kaderinin belirleyecek olması.

Ve işte o video sizlerle !

 

Hakkında Murat Olcay

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.