Ev / Haberler / Battlefield V açık beta tarihi belli oldu!
Poster gg

Battlefield V açık beta tarihi belli oldu!

Gamescom 2018’de Nvidia konferansı oldukça hareketli geçti. Yeni ekran kartı duyurusunun yanında, bazı oyunlar hakkında videolar yayınlandı. Bu oyunlardan birisi de , 8 dakikalık bir test videosu ve 45 dakikalık kısa bir trailer yayınlanan Battlefield V 

Her sene gerçekleştirilen Gamescom oyun fuarında bu yıl Nvidia lansmanında yeni ekran akrtı duyurusunun yanında bazı oyunlar için trailerler yayınlandı ve RTX teknolojisi oyunlar aracılığıyla gösterildi.

Battlefield V 6 Eylül’de açık betaya giriyor

Konferansta yayınlan kısa RTX trailerinde oyunun açık beta tarihi duyuruldu. Oyun 6’Eylül’de açık betaya girecek, ön sipariş vere oyuncular 4 Eylül’den itibaren Battlefield V betasına girebilecekler.

Battlefield V’de RTX teknolojisi olacak

Yeni nesil ekran kartlarının duyurulmasıyla hayatımıza giren ve ışık ve gölge kalitesini yapay zekadan yararlanarak büyük ölçüde arttıran RTX teknolojisi Battlefield V’te de bulunacak.

Battlefield V 19 Ekim’de PC, PS4 ve Xbox One için çıkış yapacak.  Oyunu ön sipariş verenler 16 Ekim’den itibaren oyunu oynayabilecekler.

Daha çok oyun haberi için sitemizi ve sosyal medya hesaplarımızı takip etmeyi unutmayın, iyi oyunlar!

Hakkında Emre Çakıcı

Kendimi bildim bileli oyun oynuyorum. Bu nedenle ilerde bu sektörde çalışmak en büyük hayalim. Şu an Oyungg.com'da yazarlık ve sosyal medya editörlüğü yapmaktayım.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.