Ev / Listeler / Beklendiği Gibi Çıkmayan 5 Oyun
Poster gg

Beklendiği Gibi Çıkmayan 5 Oyun

Beklendiği Gibi Çıkmayan 5 Oyun

Bazı oyunların reklamları o kadar çok ve iyi yapılıyor ki oyunun kalitesinin çok üstünde yer alıyor. Tabi böyle olunca maalesef oyunlar hayal kırıcı olabiliyor. Bugün oyungg olarak sizlere umutlarımızı yıkan ve beklenenleri vermenin yakınından bile geçemeyen 5 tane vasat oyun sıraladık. Duygularınıza tercüman olduğumuzu ve sizi yeniden kızdırdığımızı biliyoruz. Peki sizce listeye giremeyip sizi üzmüş başka hangi oyunlar var? Bizimle yorumlarda paylaşabilirsiniz.

1. GTA 4

Aslında oyuna kötüydü demek istemiyorum, konsolda oynarsanız aklınızı o kadar yitirmezsiniz yani. Fakat araba sürüşü açısından vasat olduğu kesindi, birçok ekran kartı ile uyuşma sorunları da olduğu bir gerçek, aynı segment üzerinde yer alan Mafia 2 daha iyi kalıyordu. Bekleneni verememiştin GTA 4
gta-4 worst

2. Mount & Blade: Fire and Sword

 

“Suya gelsene, alışınca ısınıyorsun.” tarzında bir yapımdı Fire and Sword, bu yüzden maalesef listemizde yer almaya hak kazandı. Silah mantığı pek alıştıklarımızı vermemişti ve oyunda ki güncellemeler biraz yavaş işlediği için açıklıklarla uzun süre yüz yüze bakmıştık fakat alışınca fena oyun değil aslında.

mb fireandsword hd

3. No Man’s Sky

O kadar reklam, o kadar ego falan, bir yerden sonra patlıyor demek… Oyun aslında çıkmadan önce bu kadar övülmemiş olsa, hakkında söylenecek çok eleştiri olmayacaktı ve orta sınıf bir oyun olarak gelip geçecekti. Fakat üstün yapay zeka patladı, milyonlarca gezegen dedikleri olay renklerin tonları ile oynamaktan ibaretmiş aslında, uzay gemilerinin içini bari daha görsel yapsaydınız, neyse sinirim dinmedi galiba henüz.

no-mans-sky worst

4. Batman: The Arkham City

Aslında bu oyunda platform kurbanı diyebiliriz ve bu yüzden eleştirilerimiz çok gömecek şekilde olmayacak ama oyunda o kadar çok açıklık vardı ki anlatılmaz yaşanır, FPS Drop‘lar falan artık normal bir hal almıştı, fakat oyunun listemize girmesinin asıl sebebi yapımcı firmanın umursamaz bir tavır takınıp ‘Bizde anlamadık’ kafasını yaşamasıydı.

batman sucks

5. Watch Dogs

Böyle bir listeden Watch Dogs’u görmeden kurtulabileceğini gerçekten düşünüyor muydun ya? Yeni oyun hakkında umutluyuz, onu gömmüyoruz yanlış anlaşılmasın sakın. Fakat Watch Dogs son yılların en çok övülen, kendini daha çıkmadan en iyi Açık Dünya Oyunu olarak lanse eden oyundu. Vasatın çok daha altındaydı tabi sonuç olarak.

 watch-dogs

Hakkında Eran "AramdaJungle" Küçük

Buralarda bir şeyler yazıp çiziyor, Oyungg'de yönetici olarak yer alıyor, bir de Marmara Üniversitesinde Radyo, Televizyon ve Sinema okuyor. Öyle pek farklı bir yanı yok, 22 yaşında.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.