Ev / Haberler / Bf 1 Sesleri İle Şarkı Yapıldı

Bf 1 Sesleri İle Şarkı Yapıldı

Bf 1 Sesleri İle Şarkı Yapıldı

Tabi her fps oyununun vazgeçilmezi haline geldi galiba bu olay, mutlaka Trap bir şarkıyı, silah sesleri ile harmanlayıp, bir edit ortaya koyuyor oyunların sevenleri. Battlefield henüz açık betada olmasına rağmen kullanıcılar erken davranıp hemen bir şarkı patlatıvermiş. Hız şaşırtıcı açıkçası ama emeğe saygı ve müzik kulağım pek harika sayılmasa da bana gayet güzel geldi, yani bazı çalışmalar var, müziğin sesi silahları öyle bastırıyor ki, ne olduğunu anlayamıyor insan arka tarafta. Fakat bu öyle olmamış pek, her şey yerli yerinde gibi sanki.

Neyse daha fazla uzatmadan sizleri şarkı ile buluşturalım biz en iyisi, beğendiyseniz ya da yorumunuz varsa bizimle paylaşırsanız çok seviniriz.

 

Hakkında Eran "AramdaJungle" Küçük

Oyunlara Sega'nın ev tipi 'atari'leriyle başlamış olan 21 yaşında bir öğrenci. Oyungg projesinde yönetici olarak yer alıyor ve Marmara Üniversitesinde Radyo, Televizyon ve Sinema okuyor.

Buna da bak!

Harry Potter: Hogwarts Mystery Oyunundan Haberler Var!

Oyunseverler ve serinin hayranları tarafından büyük merakla beklenen Harry Potter: Hogwarts Mystery oyununundan haberler gelmeye devam …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir