Ev / Listeler / Bilgisayardan Anlıyormuş Gibi Görünmenin 6 Yolu
Valorant names

Bilgisayardan Anlıyormuş Gibi Görünmenin 6 Yolu

Evet, hepimiz bir nebze anlıyoruz bilgisayar ve bilişimden. Anlamasak oyunlarla işimiz ne? Peki bunu dışarıya nasıl yansıyor?

Bilgisayardan anladığınızın daha fazlasını biliyormuş gibi görünmenin çeşitlerini bu liste ile sizlerle paylaşalım dedik. Tabii daha birçok örnek verilebilirdi fakat bizim aklımıza bu kadar geldi. Siz de kendi örneklerinizi yorumlar kısmında bizlerle paylaşabilirsiniz. Umarız eğlenceli bir içerik olmuştur sizler için. İyi okumalar!

Senin siten mi o?

Blogspot hayat kurtarıyor. Kötü bir sistem demiyoruz, işini iyi yapan tasarımcılar burada da güzel işler ortaya koyabiliyor. Fakat daha amatör sitelerin çoğunluğu ve kolay erişilebilirliği yüzünden genelde insanlar sadece bir şeyler deniyorlar. Blogspotta site açtık diye mühendis olmuyoruz yani.

Sadece isimlerini bilen yazılımcılar

Java, C# falan bir şeyler sayalım da biliyoruz sansınlar. Sanıyorlar da zaten, bir başarınız olmasına çok gerek yok kısacası.

Vaay, klavyeye bakmadan mı yazıyorsun?

Aslında biraz pratikle zor bir şey değil. Fakat dışarıya daha estetik bir görüş sağladığı da aşikar. Oyun oynamaktan oluyor arkadaşlar, çok bildiğimizden falan değil yani.

Format at düzelirciler

Bak en kanser grup da bu. Bütün sorunlar formata bağlanır. Arkadaşım çözüm yolun her şeye baştan başlamak mı? Yoluma devam edemez miyim? Haa çok anlıyorsun demek ki bilgisayardan 😀

YouTuber’lar

Bu grup yeni türedi ve sayıları bayağı fazla, 10 abonesi olan herkes YouTuber ve bilgisayar uzmanı kesildi. “Abi bize de öğretsene” diye yakalarına takılanlar da oluyordur muhtemelen bu arkadaşların. Listeye ne ara girdiler biz de anlayamadık gerçekten.

Hacker grubu

Sadece DDOS saldırıları ile Hacker olan bu arkadaşlar da bilgisayar uzmanı grubundan. Neyse haklarında çok konuşmayalım da saldırmasınlar 😀

Hakkında Eran "AramdaJungle" Küçük

Buralarda bir şeyler yazıp çiziyor, Oyungg'de yönetici olarak yer alıyor, bir de Marmara Üniversitesinde Radyo, Televizyon ve Sinema okuyor. Öyle pek farklı bir yanı yok, 22 yaşında.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.