Ev / Haberler / Black Panther 2 Vizyon Tarihi Duyuruldu!

Black Panther 2 Vizyon Tarihi Duyuruldu!

Poster gg

Black Panther 2’nin vizyon tarihi D23 Expo fuarında duyuruldu.

Son yılların en dolu geçen D23 fuarı, Walt Disney’in resmi hayran kulübü tarafından düzenleniyor. Büyük yapımlara ev sahipliği yapan fuarda Black Panther 2’nin vizyon tarihi de duyuruldu. Sevilen filmin devamı olacak yapım, 6 Mayıs 2022’de beyaz perdede olacak.

Filmin yönetmeni Ryan Coogler, oldukça uzun bir süreç olduğunu kabul etse de devam filminin daha iyi yapmayı iple çektiklerini ekledi.  2018 yılında çıkış yapan ilk Black Panther filmi çok sevilmiş ve büyük övgü toplamıştı.

 

Marvel Studios’tan Kevin Feige hayranların tatmin edecek bir yapım ortaya koyacaklarını da sözlerine ekledi. Filmin resmi adı ise henüz belli değil. D23 fuarında She-Hulk, Ms.Marvel ve Moon Knight gibi eserlerin Disney+’ta olacağı da duyuruldu.

Avengers: Endgame ile devasa başarılara imza atan Marvel Studios, Marvel Sinematik Evreni’nin yoluna tam gaz devam edeceğini kanıtlayacak.

Geçtiğimiz günlerde duyurulan Disney+ bünyesindeki diziler ile Marvel Sinematik Evreni filmlerinin bir noktada etkileşime geçeceğini de not edelim. Oyun, sinema ve teknoloji dünyasındaki tüm gelişmelerden haberdar olmak için Instagram  ve Twitter üzerinden bizleri takip edebilirsiniz.

Hakkında Kerem Doğan Karakoç

Edebiyat, sinema ve oyun dünyası ile ilgilenen genç bir lise öğrencisidir. Oyungg'yi çok seviyor.

Bir Yorum

  1. Örümcek adamsız olmaz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.