Ev / Haberler / Blizzard Türkiye Sunucusu ve Özel Fiyatlandırma Yolda Olabilir!
Valorant names

Blizzard Türkiye Sunucusu ve Özel Fiyatlandırma Yolda Olabilir!

Bugün Blizzard resmi Facebook hesabında yaptığı ufacık bir değişiklik ile adeta yüreklerimizi hoplattı! Hemen herkesin aklına çeşit çeşit teoriler ve güzel hayaller geldi. Ne mi oldu, detaylar için buyurun habere!

Blizzard resmi sayfasında ülkemiz oyuncularını yakından ilgilendirecek bir değişiklik var. Ufacık gibi görünse de Türk oyuncuları heyecanlandırmayı başaran bu değişiklik ise sayfanın profil fotoğrafı. Blizzard logosunun altına (muhtemelen paint ile de yapılmış olsa da) bir Türkiye ibaresi eklendi. Haliyle ortalık da karıştı.

Blizzard paylaştı: 17 Temmuz 2019 Çarşamba

Peki Bu Ne Anlama Geliyor?

Bizlerin aklına gelen birkaç ihtimal var. Bunlardan ilki Blizzard’ın Türkiye sunucusu kuracağı yönünde. İkinci ihtimal ise Türkiye’ye özel bölgesel bir fiyatlandırmaya gidilebileceği yönünde. Döviz kurunun haline bakacak olursak bu biz Türk oyuncular için oldukça önemli bir gelişme olacak. Akıllara gelen bir diğer ihtimal ise Blizzard’ın Türkiye’ye bir ofis açabileceği yönünde ancak bu ihtimal diğerlerinden biraz daha uzak gibi görünüyor. Şimdilik sayfanın profil resmi değişikliği dışında elimizde hiçbir bilgi yada ipucu yok. İlerleyen zamanlarda bu değişikliğin sebebini ortaya çıkartacak gelişmeler için hepimiz merak içinde beklemeye devam edeceğiz.

Oyun dünyasındaki tüm gelişmelerden haberdar olmak için Instagram  ve Twitter üzerinden bizleri takip edebilirsiniz.

Hakkında Beril Özge Danacı

5 yaşında Tomb Raider oynayan annemi gördüğümde işler çok değişti. Annem hala o güne lanet ediyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.