Ev / Haberler / Charlie’nin Melekleri Sinemaya Geri Dönüyor!
Poster gg

Charlie’nin Melekleri Sinemaya Geri Dönüyor!

Sinemada azalan saf aksiyon, sektörün de ilgisini çekmiş olacak ki Charlie’nin Melekleri yeniden sinema yolcusu oluyor.

Seksi kızlarla ajancılık denildiği zaman akla gelen ilk seri Charlie’nin Melekleri olacaktır. Tabii serinin ilk starları artık biraz yaşlandı, yeni cast ise gayet hoşumuza gitti. Tabii ilk eser 2000 yılında çıktığından izleyicilerin güzellik algısı da bayağı değişti, o yüzden tahmin edersiniz ki ilk filmlerdeki karakterlerin yeri tutulsun diyerek bir seçim olmamış.

Filmle ilgili şu anlık çok bilinen bir şey yok. Yayınlanacağı tarih falan henüz açıklanmadı anlayacağınız. Fakat filmin yönetmen koltuğunda da Elizabeth Banks oturuyor. Oynadığı filmlerden de kendisini hatırlayacaksınızdır, genç yönetmenin oyuncu kadrosunu ise aşağıda belirttik.

Bildiğiniz gibi son dönemlerde oyuncu kadrolarının siyahilerle hazırlanması ve biz ırkçı değiliz şeklinde göz boyamaları fazlasıyla moda. Charlie’nin Melekleri de bu noktada kendinden ödün vermemiş, adını duyduğumuz ilk yıldız, Ella Balinska oldu. 22 yaşındaki genç aktris’in akıllarda yer edinen ilk işi muhtemelen Charlie’s Angels olacak. Filmin önemli yıldızlarından bir diğeri ise Naomi Scott. Kendisini Marslı ve Terra Nova gibi işlerden hatırlayabilirsiniz. Üç kızımızın sonuncusu ise Alacakaranlık serisinin ardından pek sık göremediğimiz Kristen Stewart. Ekibin en yaşlı(!) üyesi de o zaten, 28 yaşına gelmiş, zaman çabuk geçiyor gerçekten.

Kristen Stewart

Filmle ilgili elimizdeki ayrıntılar maalesef şimdilik bunlardan ibaret, fakat yenilikleri sinema haberleri kategorimizden takip edebilirsiniz.

Hakkında Eran "AramdaJungle" Küçük

Buralarda bir şeyler yazıp çiziyor, Oyungg'de yönetici olarak yer alıyor, bir de Marmara Üniversitesinde Radyo, Televizyon ve Sinema okuyor. Öyle pek farklı bir yanı yok, 22 yaşında.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.