Ev / Haberler / Oyun Haberleri / Crysis Karakterleri Apex Legends’e Geliyor Olabilir!
Poster gg

Crysis Karakterleri Apex Legends’e Geliyor Olabilir!

Apex Legends’in dosyalarını inceleyen veri madencileri, derinlerde gizli bir şeyler bulmuş olabilir. En son yayınlanan Apex Legends güncellemesi ile Crysis karakterlerinin oyuna eklenebilme ihtimali ortaya çıktı. Çünkü sızan verilerde Prophet ve Nomad isimleri geçiyor.

Apex Leaks adlı Twitter hesabı, oyuna dair bilgiler ve sızıntılar paylaşıyor. Son gönderilerinde bu ilginç bilgiyle karşılaştıklarını belirttiler. Apex Legends Crysis birleşmesi mümkün olabilir. Böyle bir şeye Monster Hunter World’e eklenen Assassin’s Creed karakterleri ve Geralt of Rivia crossover eklentisi ile şahit olmuştuk.

Octane ve Wattson özel isimlerine rastlanıldığı verilerde, Octane karakterinin bir iyileştirme çantasına sahip olduğu öne sürülüyor. Wattson da muhtemelen elektrik temelli, Tesla Trap adında bir yeteneğe sahip. Bir diğer sızıntı da Wattson’un bir zıplama çantasına sahip olduğuydu.

Sızan özel isimler ise şunlar.

 • Crypto
 • Husaria
 • Jericho
 • Nomad
 • Octane
 • Propet
 • Rampart
 • Rosie
 • Skunner
 • Wattson

 

Böyle bir şey mümkün mü?

Crysis serisinin dağıtıcısı Electronic Arts, oyunun dağıtım hakkına hala sahip olsa da, seriden yeni bir ürün çıkarmaları mümkün görünmüyor. Bu durumda Crysis karakterlerinin oyuna eklenmemesi ve Apex Legends Crysis birleşmesi için yasal bir engel yok. Fakat Titanfall ile Crysis farklı evrenler olduğu için, kurgusal anlamda bir engel mevcut.

Bu kurgusal pürüz yok sayıldığında, karakterlerin Nanosuit’i andıran birtakım ekipmanlara sahip olması oldukça doğal olacaktır. Fakat Nomad ve Prophet ismini taşıyor oluşları ve oyunun genel sahnesinin de buna uygun olması bizi biraz umutlandırıyor.

Kolundan etrafa kanca atabilen bir robot varken, Nanosuit ile koşuşturan bir süper asker görmek absürt değil, aksine savaş atmosferini güçlendiren bir ekleme olabilir. Fakat bahsettiğimiz gibi, Apex Legends geliştiricileri böyle bir karar almak yerine içinde bulundukları Titanfall evreninden referanslar almayı tercih edebilir.

Üstelik Prophet’ın oyundaki serüvenini biliyoruz. Nomad’e ne olduğunu da yayımlanan bir Crysis çizgi romanından öğreniyoruz. Dolayısıyla yapımcının çizeceği yolu bu veriler ışığında tahmin etmek biraz güç. Öğrenmek için takipte kalın!

Oyun dünyasındaki tüm gelişmelerden haberdar olmak için Instagram  ve Twitter üzerinden bizleri takip edebilirsiniz.

 

Hakkında Kerem Doğan Karakoç

Edebiyat, sinema ve oyun dünyası ile ilgilenen genç bir lise öğrencisidir. Oyungg'yi çok seviyor.

Bir Yorum

 1. Hadi inşallah ya

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.