Ev / Haberler / Crytek Türkiye Ofisine Çalışan Arıyor
Valorant names

Crytek Türkiye Ofisine Çalışan Arıyor

Cevat ve Avni Yerli kardeşlerin şirketi Türkiye kolunda çalışacak elemanlar arıyor!

Crysis serisi ve FarCry gibi bilindik oyunların yanı sıra Warface gibi büyük oynaması ücretsiz multiplayer oyunlarında yapımcısı olan Crytek Türkiye’de eleman arayışına girdi. Şuanda 2 alanda açıklık gözüküyor fakat kaç kişilik bir arayış olduğuna dair vurgu yapılmamış. Bildiğiniz üzere CryTek Türkiye ofisi İstanbul‘da yer alıyor ve Türkiye’den gelen destek şirket için önemli, belkide bu sebeple ülkemizdeki durumlarını güçlendirmeye çalışıyorlardır.

Şirket Grafik Tasarımcı ve Web Geliştirme arayışında, tabii her kurumda olduğu gibi birçok kriterleri var, eğer karşılayabileceğinizi düşünüyorsanız başvuru yapabilirsiniz. Fakat her iki alanda da belirtilen en bariz şey ‘Oyuncu‘nun dilinden anlamanız. Eğer İngilizceniz de dahil olmak üzeri gerekli yeterliliğe sahipseniz bir göz atmanızda fayda var. Linkler aşağıda.

Grafik Tasarım – Web Geliştirme

Hakkında Eran "AramdaJungle" Küçük

Buralarda bir şeyler yazıp çiziyor, Oyungg'de yönetici olarak yer alıyor, bir de Marmara Üniversitesinde Radyo, Televizyon ve Sinema okuyor. Öyle pek farklı bir yanı yok, 22 yaşında.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.