Ev / Haberler / CS GO Dust 2 Kaldırıldı mı?
Poster gg

CS GO Dust 2 Kaldırıldı mı?

CS GO Dust 2 Kaldırıldı mı?

Gece 90 mb’lık bir güncelleme geldi, bu da demek oluyor ki büyük değişiklikler yaşandı. Bizde sıcağı sıcağına bu değişiklikleri sizlere aktarmak istedik. Bu değişikliklerden en büyüğü Dust 2’nin aktif hizmet grubundan çıkartılmasıydı. Bunu daha önce Nuke ve Inferno’da da gördük. Bu haritalar tekrardan tasarlanmıştı ve en son bunun yapıldığı Inferno, Dust 2 çıkartılınca tekrardan katıldı. Yani hikayenin kısası Dust 2 çok yakında değiştirilebilir.

Aynı zamanda artık turnuvalarda Dust 2 daha az görülecek hatta map havuzunda görmeme ihtimalimiz bile var. Bu tip durumlarda hizmet grubunda olmayan haritalar istatistiklerimizi daha az etkiler, yani sadece Dust 2 oynayarak kademe yükselmek zor. Belkide yeni birkaç harita öğrenmenin zamanıdır, ki Valve şirketi Steam’de bunu çok yapıyor, bu oyuncuları hareketlendirmek için bir hamle.

Diğer Değişiklikler?

Bu arada güncelleme içerisinde Graffiti hakkında ve Overpass Haritasında da değişiklikler, oldu, güncellemeyi daha ayrıntılı görmek için Cemre Aksoy’un hazırladığı videoyu izleyebilirsiniz.

Hakkında Eran "AramdaJungle" Küçük

Buralarda bir şeyler yazıp çiziyor, Oyungg'de yönetici olarak yer alıyor, bir de Marmara Üniversitesinde Radyo, Televizyon ve Sinema okuyor. Öyle pek farklı bir yanı yok, 22 yaşında.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.