Ev / Haberler / CS GO Eldiven Kasası Güncellemesi
Poster gg

CS GO Eldiven Kasası Güncellemesi

CS GO Eldiven Kasası Güncellemesi

Counter Strike Global Offensive yeni bir güncellemeyle güne uyandı. 900 mb bir boyuttan yani devasa bir güncellemeden bahsediyoruz. Daha önce birkaç kez adını duyduğumuz yepyeni bir unsur var aslında oyunda. CS GO Karakter Eldivenleri! Peki nedir bu eldivenler? CS GO aslında bıçak değişikliği gibi unsurları da kendi oyun serisinde ilk defa yaşatan bir oyun, bu yüzden görsel açıdan güzel olabilir, takımlara özel eldivenlerin falan da gelmesini bekliyoruz zaten.

cs go eldiven güncellemesi

Güncellemenin Diğer Notları

Büyük bir güncelleme olduğu için ‘Yeni Operasyon‘ hariç birçok değişiklik gelmiş, bunların aralarında da işe yarar yenilikler var. Lobi ile ilgili değişiklikler oldu, kendi steam grubunuza tek hamlede duyuru yapabiliyorsunuz ve artık odadan attığınız bir kullanıcı 3 dakika boyunca odaya giremiyor. (İşte bu güzel 🙂 )

Konu ile alakalı Cemre “GhostHost” Aksoy‘un çektiği güzel bir göz atış videosu var, izleyerek daha fazla bilgi sahibi olabilirsiniz. Eldivenlere de göz atabilirsiniz oradan.

Hakkında Eran "AramdaJungle" Küçük

Buralarda bir şeyler yazıp çiziyor, Oyungg'de yönetici olarak yer alıyor, bir de Marmara Üniversitesinde Radyo, Televizyon ve Sinema okuyor. Öyle pek farklı bir yanı yok, 22 yaşında.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.