Ev / Haberler / e-Spor Haberleri / CS:GO Starladder Major Turnuvasında Playoff Heyecanı Başlıyor!

CS:GO Starladder Major Turnuvasında Playoff Heyecanı Başlıyor!

Valorant names

Toplamda on altı takımın elendiği ve sekiz takımın çeyrek finallerle başlayacak olan playoff turunda kozlarını paylaşacağı CS:GO Starladder Major turnuvasının son aşaması sonunda başlıyor.

On altı takımın mücadele edip elemelerden sekizinin çıkmasıyla başlayan turnuvanın ikinci aşamasında elemelerden çıkan sekiz takımla davetli sekiz takım rekabet etti. Toplam on altı takımın arasından çıkan son sekiz takım ise çeyrek finallere kalmaya hak kazandı.

İsviçre sistemi ile oynanan Yeni Efsaneler aşamasının sonunda sıralamalar üstteki gibi oldu. İlk sekizdeki takımlar bundan sonra turnuvaya eleme usulü devam etmelerinin ardından büyük finalle turnuvayı bitirecekler. Çeyrek final eşleşmeleri ise aşağıdaki gibi oldu:

Şu anlık turnuvanın favorisi olarak Vitality görünüyor fakat eleme turundan beri bizi şaşırtan tonla skorla karşı karşıya kaldık. Bakalım AVANGAR bir sürpriz yaparak favori Fransız takımını saf dışı bırakabilecek mi? Öte yandan Astralis ve Liquid eşleşmesinin de sağlam gözüktüğünü ve büyük bir rekabete sahne olacağını da önceden tahmin edebiliyoruz. Umarız her maç bu şekilde geçer ve seyir zevki yüksek bir turnuva izleyebiliriz. CS:GO Starladder Major ile ilgili detaylı bilgiye resmi site HLTV.org’dan ulaşabilirsiniz. İyi olan kazansın 🙂

En güncel oyun haberleri için bizi takipte kalmayı unutmayın, hepinize iyi oyunlar.

Hakkında Efe Eren GENÇ

Trabzon'da doğup büyümüş, oyun merakı babasının internet kafesinde başlamış, aranızdan biri. Boğaziçi Üniversitesi'nde Dilbilim okuyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.