Ev / Haberler / e-Spor Haberleri / CS:GO Takımı OpTic’te cajunb İçeri, refrezh Dışarı!

CS:GO Takımı OpTic’te cajunb İçeri, refrezh Dışarı!

Valorant names

Mathias “MSL” Lauridsen, takımı OpTic’in Ismail “refrezh” Ali’nin yerini eski Cloud9 oyuncusu René “cajunb” Borg ile değiştirdiğini Twitter üzerinden duyurdu. OpTic takımında kadro değişti!

OpTic’in oyun içi lideri MSL; gelişmeleri, içinde takımının böylesine inişli çıkışlı bir performansın ardından daha istikrarlı olması için biraz daha tecrübeye ihtiyaç duyduğunu açıkladığı Twitlonger paylaşımı ile duyurdu. MSL, yaptığı paylaşımda ayrıca takımının Immortals Gaming Club tarafından satın alınmasının ardından MIBR takımı ile aynı sahibe sahip olduklarını ve bu durumun çıkar çatışmasına yol açtığını söyledi.

Cajunb’un ağustos ayında da takımının GG.BET Invitational turnuvasında birinci olup eylül ayının sonlarına doğru başlayacak olan ESL One New York’a seçilmesine yardım ederken refrezh’in yerine oynadığı görülmüştü. 29 yaşındaki tecrübeli oyuncu şimdi de eskiden North ve Dignitas takımlarında beraber oynadığı arkadaşları k0nfig ve MSL ile tekrar birleşerek EPICENTER: Moscow 2016’yı kazanan takımın çekirdeğini OpTic’te oluşturdu.

ESL One New York, takımın ilk LAN turnuvası olacak. OpTic ayrıca DreamHack Open Summer’ın şampiyonu olduğu için DreamHack Masters Malmö turnuvasında boy gösterecek. OpTic’e başarılar diliyoruz.

En güncel espor gelişmeleri için bizi takipte kalmayı unutmayın. Görüşlerinizi yorum kısmından bizlerle belirtmekten de çekinmeyin. Hepinize iyi oyunlar 🙂

Hakkında Efe Eren GENÇ

Trabzon'da doğup büyümüş, oyun merakı babasının internet kafesinde başlamış, aranızdan biri. Boğaziçi Üniversitesi'nde Dilbilim okuyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.