Ev / Haberler / Cyberpunk 2077 Yeni Oynanış Videosu Yayınlandı

Cyberpunk 2077 Yeni Oynanış Videosu Yayınlandı

Valorant names

Son dönemlerin belki de en çok beklenen oyunlarından biri olan Cyberpunk 2077 için yeni bir oynanış videosu yayınlandı. Nisan 2020 de oyuncularla buluşacak oyundan yeni bir oynanış videosu bugün itibari ile Twitch üzerinden yayınlandı.

E3 2019′un da en çok ilgi gören yapımlarından olan Cyberpunk hakkında yayınlanan her içerik oyuncuları daha da heyecanlandırıyor. Yapımcı firmanın daha önce bizleri Witcher efsanesi ile tanıştıran CD Projekt Red olması zaten başlı başına bir neden. Özellikle oyunun açık dünyası ve karakter etkileşimleri hakkında verilen bilgiler RPG türünü seven oyuncuları kendine bağlıyor. Bunun yanında E3‘te bizlere bir sürpriz yaparak Keanu Reeves‘i oyuncu kadrosuna katmaları gibi olaylar ile Cyberpunk 2077 son yılların en çok beklenen yapımları arasına girdi.

Videoda oyunun farklı oynanış stilleri, oyun içindeki çeteler ve Night City isimli şehrin Pacifica isimli bölgesi hakkında bilgiler veriliyor. Her fırsatta olduğu gibi bu videoda da oyunun özgürlükçü yapısı üzerinde durulmuş. Görev alanına farklı şekillerde yapılabilecek girişler, düşmanların dikkatini dağıtarak geçip gitmek ya da onlarla çatışmak gibi seçeneklerin oyuna oldukça iyi işlenmiş olduğunu görüyoruz. Ayrıca Keanu Reeves‘in hayat verdiği Johnny Silverhand hakkında bazı bilgiler de bu videoyla birlikte gün yüzüne çıkmış durumda. Sizleri daha çok bekletmeden videoyla baş başa bırakıyoruz.

Oyun, teknoloji ve sinema hakkında en yeni içeriklere buradan ulaşabilir, Twitter ve Instagram hesaplarımızı takip edebilirsiniz.

Hakkında Batuhan Demirbaş

Bir oraya bir buraya taşındığımız bir çocukluk geçirdiğimden 4 yaşımda kendimi kaptırdığım oyun dünyasına olan tutkum sanırım hala artıyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.