Ev / Haberler / Cyberpunk 2077’de Çok Oyunculu Mod Olacak!

Cyberpunk 2077’de Çok Oyunculu Mod Olacak!

Valorant names

Uzun zamandır heyecanla beklenen birinci şahıs RPG oyunu Cyberpunk 2077 için çok oyunculu modun olacağı oyunun geliştiricileri CD Projekt Red tarafından resmi Twitter hesabı aracılığıyla açıklandı. 

Bir masa oyununun evreninden uyarlama olan oyun duyurulduğu günden beri büyük bir heyecan fırtınası yarattı. Bu heyecan fırtınası öyle büyük ki en küçük gelişme bile oyun dünyasına bomba gibi düşüyor. Fakat bugünkü Cyberpunk 2077 haberimiz eminiz ki pek çok oyuncunun sorduğu sorunun cevabı niteliğinde. Merak edilen konu ise oyunda çok oyunculu mod olacak mı?

Cyberpunk 2077 de Çok Oyunculu Mod Olacak!

Cyberpunk 2077 ‘de Çok Oyunculu Mod Olacak

CD Projekt Red‘in resmi Twitter hesabında geçtiğimiz saatlerde 2 tweetten oluşan bir tweet dizisi paylaşıldı. Bu çok önemli paylaşımdaki ilk tweet’de özetle çok oyunculu modun geliştirileceği resmen doğrulanıyor ve modun geliştirilmesi için geliştirici ekibe çalışan alınacağı belirtiliyor. İkinci tweette ise geliştirici ekibin ilk olarak oyunu nisan ayına yetiştirmek ardından ücretsiz DLC’ler çıkarmaya odaklandığı biz oyunculara açıklanıyor. Söz konusu tweetleri aşağıdan okuyabilirsiniz.

Oyun, 2020‘nin Nisan ayında PC, Playstation 4 ve XBOX One platformları için çıkacak.

Oyun dünyasındaki gelişmelerden anında haberdar olmak bizi takip etmeyi unutmayın.

Hakkında Emre Çakıcı

Kendimi bildim bileli oyun oynuyorum. Bu nedenle ilerde bu sektörde çalışmak en büyük hayalim. Şu an Oyungg.com'da yazarlık ve sosyal medya editörlüğü yapmaktayım.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.