Ev / Haberler / Dark Souls III Speed Run Rekoru!

Dark Souls III Speed Run Rekoru!

Valorant names

Dark Souls serisinin de diğer çoğu oyun gibi sapık gibi oynayan speedrunnerları var. Oyunu oynamıyor adeta bir yılan gibi sinsi yollar ile hızlıca ilerliyorlar.

Bence bu speedrunner arkadaşlar insan üstü varlıklar. Oyuncuların tek boss dövüşünde saatlerini harcadığı Dark Souls III oyununun bütün boss dövüşlerini 2 saatten kısa sürede bitiren speedrunnerlar var. Hatta 1-2 kişi değil onlarca kişi bu kadar kısa sürelerde bitirebilmiş. Bu rekorların PlayStation‘da oynanmış 1-2 tanesi dışında tamamı PC platformunda kırılmış rekorlar. Xbox One platformundaki oyuncular ise ilk 25 kişilik listeye girebilmiş durumda değil.

Dark Souls III Bitirme Rekoru

İnsanların bitirmek için yüzlerce saatini verdiği, sinir krizleri geçirerek bir çok kez alt + f4 çektiği zor oyunların babası Dark Souls III‘ün rekor bitirme süresi 1 Saat 21 Dakika 12 Saniye. Bu rekor Nemz38 nickli İngiliz bir oyuncu tarafından kırılmış. Yaklaşık bir ay önce, 9 Ocak 2018‘de kırılan rekor arkasından takip eden çoğu rekor gibi PC platformunda kırıldı. Bu rekoru 29 Saniye fark ile ikinci olan SyNaTiiC nickli Alman oyuncu takip ediyor. Diğer Speedrunnerlar da bu gibi küçük saniye farkları ile sırada geriye düşmüş durumda.

Bu tür rekorlar ve çılgın speedrunnerlar hakkında düşünceleriniz neler? Düşüncelerinizi Facebook grubumuzda paylaşabilirsiniz. Diğer sosyal medya hesaplarımızı da takip etmeyi unutmayın. İyi oyunlar!

 

Hakkında Sizden Gelenler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.