Ev / Haberler / Dead Space Kısa Süreliğine Bedava!

Dead Space Kısa Süreliğine Bedava!

Valorant names

Çıktığı dönemde oyun sektörünü kasıp kavuran, TPS ve korku mekaniklerini muhteşem şekilde harmanlayıp, bizi kendine aşık eden Dead Space serisinin ilk oyunu Origin’de kısa süreliğine bedava oldu!

Her oyunseverin aşina olduğu oyun, geçtiğimiz yıl kapanan Viscarial Games tarafından geliştirilmişti. Atmosferi, korku ögeleri, aksiyon mekanikleri, zamanına göre iyi grafikleri ve sürükleyici hikayesiyle muhteşem vakit geçireceğiniz bu muhteşem oyunu bedava edinebileceksiniz. Ancak acele etmekte fayda var. İndirimin ne zaman biteceği henüz açıklanmadığından her an indirim bitebilir ve bu büyük fırsatı kaçırabilirsiniz!

Dead Space Sadece Origin’de Geçerli!

İndirim sadece Electronic Arts‘ın tamamen kendi oyunlarını sattığı Origin adlı satış platformunda geçerli. Yani oyun için Steam‘da veya herhangi bir satış platformunda bu fırsat geçerli değil.

Daha önce hiç Origin kullanmadıysanız yapacağınız işlemler çok basit! İlk olarak bir Origin hesabı açıp, dilerseniz Origin‘in kendi sitesi üzerinden dilerseniz uygulaması ile oyunu edinebilirsiniz.

Dead Space 13 Ekim 2008’de Playstation 3 ve XBOX 360 için, 20 Ekim tarihinde ise PC için oyuncuların beğenisine sunulmuştu.

Daha fazla oyun haberi için sitemizi takipte kalmayı unutmayın, iyi oyunlar!

Hakkında Emre Çakıcı

Kendimi bildim bileli oyun oynuyorum. Bu nedenle ilerde bu sektörde çalışmak en büyük hayalim. Şu an Oyungg.com'da yazarlık ve sosyal medya editörlüğü yapmaktayım.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.