Ev / Haberler / Deadpool Filminden Yeni Fragman Geldi!

Deadpool Filminden Yeni Fragman Geldi!

Poster gg

Marvel firmasının şüphesiz en beğenilen filmi olan Deadpool filminin devam filmi olan Deadpool 2 filminden mükemmel bir fragman geldi. İlk filmin after credits sahnesinde zaten Cable karakterinin de devam filminde olacağı açıkça söylenmişti. Gelen fragmanda da Cable karakteri hakkında da bolca sahne görüyoruz. Karakter hakkında detaylı bir inceleme yazacağım zira origin hikayesinden tutun özelliklerine kadar oldukça ilginç ve merak edilen bir karakter kendisi.

Deadpool Fragmanı Hakkında

Fragman hakkında söyleyebileceklerimiz kısıtlı. Çünkü fragman genel anlamda aksiyon sahneleriyle dolu. Cable abimiz bol bol sağa sola ateş edip patlatmakla meşgul. Deadpool ise tahmin edilebileceği üzere etrafı trollemekle meşgul. öte yandan ilk filmde gördüğümüz ve komedi unsurunu oldukça ön plana çıkartan taksici kardeşimizi ve Wade Wilson’ın ev arkadaşı olan kör teyzemizi de fragmanda görmek nedense beni çok mutlu etti. Aslında Batman v Superman filminden sonra çizgi roman uyarlaması filmler için heyecanlanmama kararı almıştım. Fakat Deadpool bu kıstasın dışında kalıyor çünkü ilk filmin gerek aksiyon sahneleriyle gerek göndermeleriyle gerekse mizahıyla ortalamanın çok daha üzerine çıktığı aşikar. Hal böyle olunca ikinci film için hemen hemen hepimizin biraz daha heyecanlı olduğuna eminim.

 

Fragmanda gördüklerimiz sadece bu karakterlerle sınırlı değil elbette. Yine ilk filmden tanıdığımız  Ellie Phimister ( Negasonic Teenage Warhead ) ve Wade Wilson’ın en yakın arkadaşı Weasel’ı da fragmanda görmekteyiz. Cable hakkında detaylı bir yazıyı yakın zamanda yayınlayacağım. Fragman hakkında söyleyeceklerim genel anlamda bu şekilde. Özetlemek gerekirse beğendim, film için çok heyecanlıyım. Umarım beklentimizi karşılamaktan da öteye geçip muazzam ötesi bir iş çıkar karşımıza. Film hakkında gelecek haberler ve detaylı incelemeler için takipte kalmayı unutmayın. İyi oyunlar !

Yazımızda Bahsi Geçen Deadpool Fragmanı;

Hakkında Can Abik

Marmara Üniversitesi İletişim Fakültesi öğrencisi. Oyungg'de Kameraman olarak yer almakta.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.