Ev / Haberler / e-Spor Haberleri / DeepCreed Yeni Oyuncular Arıyor!
Valorant names

DeepCreed Yeni Oyuncular Arıyor!

E-Spor arenasında boy göstermek isteyen arkadaşlar için gelsin sıradaki haberimiz! Belki şans DeepCreed ile yüzünüze güler?

Oyunlar uzun yıllardır eğlence sektörünün en büyük kategorilerinden birisi olarak hayatımızda yer alıyor. Fakat bu sektörün içerisinde gelişmiş olan E-Spor kategorisi artık eğlenceden daha fazlası. Bu su götürmez bir gerçek. Ülkeler federasyonlar kuruyor, ensesi kalın zengin abiler yatırımcı oluyor, turnuvalarına binlerce insan katılıp milyonlarcası da seyirci oluyor. Durum böyleyken yeni takımların kurulması ve bu arenaya katılması zaten kaçınılmaz. Tabii birçoğumuz bu büyük takımlarda yer alma teklifi gelse kabul ederiz fakat ya yeni kurulan takımlarla birlikte yükselmek? DeepCreed oyuncularından tam olarak bunu bekliyor, birlikte yükselmek.

Eğer iş ciddiye alınır ve yoğun bir emek verilirse başarı çok da imkansız değil. Eğer E-Spor konusuna ciddi bakıyor ve kendinize güveniyorsanız bir başvuru yapmaktan çekinmeyin derim. Yeni oluşumlar içerisinde yer almak, köklü oluşumlara giden yolda büyük bir adımdır. Birden fazla oyunda katılım bekliyor olmaları da cabası.

Başvuru yapmak isteyenler için linki şöyle bırakalım. E-Spor haberleri kategorimizi de takip etmeyi unutmayın!

Hakkında Eran "AramdaJungle" Küçük

Buralarda bir şeyler yazıp çiziyor, Oyungg'de yönetici olarak yer alıyor, bir de Marmara Üniversitesinde Radyo, Televizyon ve Sinema okuyor. Öyle pek farklı bir yanı yok, 22 yaşında.

Bir Yorum

  1. signed by VoiiEx

    @deepcreedesports Player.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.