Ev / Haberler / Dota Underlords İçin Yeni Eklenecek Karakterler ve Modlar Ortaya Çıktı!

Dota Underlords İçin Yeni Eklenecek Karakterler ve Modlar Ortaya Çıktı!

Poster gg

Bir Dota 2 modu olarak hayatına başlayan ve kısa sürede büyük bir oyuncu kitlesine ulaşan Dota Auto Chess yani resmi adı ile Dota Underlords için yeni karakterler ve modlar yolda. Detaylar haberimizde.

Dota nasıl ki bir Warcraft 3 modu olarak ortaya çıktıysa Dota Underlords’da bir Dota 2 modu olarak dünyaya gelip sonrasında bağımsızlığını kazanan bir yapım oldu. Dota 2 karakterlerini kullanarak 8 kişilik bir grup içerisinde yapacağınız çeşitli maçlarla gruptan birinci olarak çıkmak ise oyunun genel amacı. Modun Dota 2’ye eklenmesinin ardından geçen kısa sürede oyun çoğu kullanıcı tarafından olumlu yorumlar aldı ve ciddi bir kullanıcı sayısına ulaştı. Bu başarıya kayıtsız kalamayan Valve ise modun yapımcısının da desteği ile Auto Chess’i alarak yepyeni bir oyun olarak piyasaya sürdü.

İşte Yeni Eklenecek Karakterler

Henüz çıkışının üzerinden pek fazla zaman geçmemiş olan Dota Underlords şampiyon havuzunda hala Dota 2’de yer alan birçok karakter yer almıyor. Oyun dosyalarını ve kodlarını kurcalayan bir veri madencisi ise oyuna eklenebilecek yeni modlar ve karakterlere dair çeşitli ipuçları yakalamış olabileceğini iddia ediyor. Bu veri madencisine göre oyuna eklenecek karakterler Chen, Clinkz, Dark Seer, Dazzle, Earth Seeker, Pangolier, Riki, Rubick, Spectre, Storm Spirit, Sven, Undying, Vengeful Spirit, Weaver ve Zeus.

Oyuna bu karakterlerin ekleneceği iddiasının yanında bir de yeni bir mod yolda olabilir. Turbo Mode adı verilen bu mod sayesinde oyundaki savaş animasyonları hızlanacak ve bazen ciddi süreler harcamamız gereken maçlar ciddi anlamda kısalacak. Tabi bu özelliği kullanıp kullanmamak tamamen kullanıcıya bırakılmış. Ben Demon Hunter’ım düşmanı tokatlarken izlemeye bayılıyorum derseniz kendi seçiminiz, saygımız sonsuz.

Oyun dünyasındaki tüm gelişmelerden haberdar olmak için Instagram  ve Twitter üzerinden bizleri takip edebilirsiniz.

Hakkında Beril Özge Danacı

5 yaşında Tomb Raider oynayan annemi gördüğümde işler çok değişti. Annem hala o güne lanet ediyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.