Ev / Haberler / Dragon Age 4 ve Anthem Yapımcıları BioWare ’den Ayrıldı!

Dragon Age 4 ve Anthem Yapımcıları BioWare ’den Ayrıldı!

Valorant names

Henüz resmi bir isme sahip olmayan yeni Dragon Age oyununun baş yapımcısı BioWare ’den ayrıldı. Geçtiğimiz gün Anthem’in baş geliştiricisi Ben Irving de şirketten ayrıldığını duyurmuştu.

On iki yıl boyunca BioWare’de çalışmış olan Fernando Melo daha önce Dragon Age: Origins ve Dragon Age 2’de de görev almıştı.

Dragon Age serisinin son halkasının yapımcısı Fernando Melo, geçtiğimiz gün Twitter hesabından bir veda notu paylaştı. Veda notunda iş arkadaşlarına seslenen oyun yapımcısı, projeyi ve şirketi neden terk ettiğini söylemedi. Fernando Melo, serinin yeni oyununu bu sefer bir hayran olarak deneyim etmek istediğini de ekledi.

Fernando Melo BioWare’i terk eden tek yapımcı değil. Hem satışlarda, hem de teknik açıdan yere çakılan Anthem’in geliştiricisi Ben Irving de geçtiğimiz gün BioWare ile yollarını ayırdı. Çok oyunculu bir savaş oyunu olan Anthem’in güncel durumu ise içler acısı diyebiliriz.

Oldukça küçük bir kitleye sahip olan oyunun yapımcısı Ben Irving, artık hem Anthem’in hem de BioWare’in geleceğinde olmayacak. BioWare’de işler yolunda değil gibi gözüküyor. Oyun, sinema ve teknoloji dünyasından haberler için Instagram ve Twitter hesaplarımızdan bizleri takip edebilir, son gelişmelerden anında haberdar olabilirsiniz.

Hakkında Kerem Doğan Karakoç

Edebiyat, sinema ve oyun dünyası ile ilgilenen genç bir lise öğrencisidir. Oyungg'yi çok seviyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.