Ev / Haberler / En İyi 5 Fortnite Yayıncısı

En İyi 5 Fortnite Yayıncısı

Poster gg

Bünyesinde 45 milyon üye olan oyuncu ve 3 milyon anlık oyuncu bulunduran ve hızla büyüyen Fortnite’ı hepimiz az çok biliyoruz. Twitch’de de son zamanlarda birincilik koltuğundan inmeyen Fortnite’ın gelin hep birlikte en iyi yayıncılarını inceleyelim.

5. Myth

Hepimiz bağıran, çığlık atan yayıncılara alışkınız. Myth böyle biri değil. Genellikle yayınlarını sakin ve rahat tutuyor. Oyun oynarken sakin kalıyor ve çok fazla heyecan yapmamaya çalışıyor. Ayrıca TSM’de profesyonel olarak Fortnite oynayan Myth 18 yaşında ve Amerika’da yaşıyor. Profesyonel oyuncu olmasına rağmen chat’iyle de iletişimi asla kesmiyor ve son derece interaktif bir yayın gerçekleştiriyor. Oyun stili olarak daha çok yapı kurmaya yönelen Myth, oyundaki en hızlı yapı kuranlardan biri olarak biliniyor.

4. Dakotaz

Eğer daha az konuşma, daha fazla yetenek istiyorsanız sizin adamınız Dakotaz. “Dakotaz The Sniper” lakaplı oyuncumuz gerçekten de isminin hakkını verir derecede keskin nişancı tüfeklerini kullanabiliyor. Ayrıca roketatar ile yaptığı hareketler tüm Twitch camiası tarafından konuşulur düzeyde oluyor. Solo squad’larda da başarılı olan bu yayıncımız gerçekten de yeteneği için izlenmesi gerekenlerden.

3. CDNThe3rd

CDNThe3rd Fortnite’da diğerleri kadar yetenekli olmayabilir. Ama onun yayınına girdiğiniz anda eğleneceğinize emin olabilirsiniz. Mikrofona konuştuğu her an gülme krizlerine sokan, yerinde çıldırmalarla kahkaha tufanına sokan bir yayıncı CDN. Genellikle oyunun eğlenceli taraflarını bize gösteren, gösterirken eğlendiren CDN izleyicisiyle iç içe bir yayın yapmayı ihmal etmiyor.

2. Summit1G

Summit büyük olasılıkla bu listedeki en çok kaybeden yayıncı. Ama bu kötü bir özellik değil çünkü Summit kaybettiğinde bile bizi eğlendirebiliyor. Gerek Windows Update’i yüzünden kazanırken oyunu aşağı alınsın, gerek adamların arkasından giderken fark edilsin ve ölsün, Summit bizi her şekilde eğlendirmeyi başarıyor. Bazen çok sinirlenip monitörüne yumruk bile atsa da bazen de pamuk gibi bir adam oluyor.

1. Ninja

Fortnite’ın şu anki kralı şüphesiz Ninja’dır. Kusursuz double-pump kullanışı, hızlı yapı kurması, sürekli kazanması ve bunları yaparken eğlendirebilmesi sadece özelliklerinden birkaçı. Her gün saatlerce yayın yapması ve bu yayınların yüz binlerce kişiyi çekmesi onu zaten çoktan Twitch’in takipçi ve abone tahtına oturttu. An itibariyle 8 milyona yaklaşan takipçi sayısı 211 bin abone ile Twitch’de kapatılması zor bir farkla önde.

Bugün sizlerle En İyi 5 Fortnite Yayıncısı’nı inceledik. Buradan Facebook grubumuza gelebilir ve diğer oyucularla eğlenceye katılabilirsiniz. İyi Oyunlar!

Hakkında Kayra Tokgöz

Doğduğundan beri elinden bilgisayarı bırakamış bir insan evladı. Bırakmaya da çok niyeti yok.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.