Ev / Listeler / En İyi Yan Karakterler

En İyi Yan Karakterler

Poster gg

Sizden gelenler kategorimizde, gönüllü bir arkadaşımızın topladığı bu listeyi aktaralım bakalım. ”Bu niye yok?”, ”Şunun olmaması gerekiyordu!” tarzı yorumlarınızı yazının altındaki yorum kısmından belirtebilirsiniz, iyi oyunlar 🙂 Sizce de En İyi Yan Karakterler bunlar mı yoksa daha çok karakter eklenip/çıkarılabilir mi?

En İyi Yan Karakterler

Captain Price-CoD Modern Warfare

CoD MW boyunca yanımızda olan, karizmasıyla, şapkasıyla, purosuyla CoD için oluşturulabilecek en iyi karakterdi herhalde.

Cortana – Halo

Aşkın görsel değil uzaktan görüşmeyle de olabileceğini hissettiren bir karakterdi Cortana. Master Chief ile arasındaki bağı her Halo’cu sevmiştir.

Uncharted – Sullivan

Uncharted’ın simgesi haline gelen Sullivan, DLC’de bile gözükmese de adı geçen karakterdir. Oyun dünyasının en iyi babaları listesine girebilecek bir karakterdir kendisi, Nathan için canını bile verebilir.

Ken Rosenberg – GTA Vice City

Belki de çoğunuz hatırlamazsınız bu karakteri, oyunda çok bulunan bir karakter de değil aslında. Ancak her daim yanımızda bulunduğu için listeye koymak istedim.

Ellie – The Last of Us

Joel’in önceden soğuk davrandığı ancak daha sonra öz kızı gibi sevdiği bir yan karakterdi Ellie. Ben de çok severim kendisini.

Dogmeat – Fallout 3

Oyunda hep yanımızda kalan akıllı köpek Dogmeat! Dur desen durur, öldür desen öldürür.

Alyx Vance – Half Life 2

Gordon Freeman’ın 2. oyundaki ilk dostu olan Alyx, Half Life’ın unutulmaz karakterlerinden.

Buck – Far Cry 3

Şimdi çoğu Far Cry 3 fanı ‘Vaas nerde?’ dedi ancak benim için Buck, Vaas’tan çok daha iyi bir karakter. Biraz sapık, biraz kötü, biraz manyak bir karakter olan Buck, tam kıvamında bir karakterdi.

Editör Bonusu : Dimah – Just Cause 3

Medici’ye geri döndüğümüzden beri bizi anne şefkatiyle karşılayan (Selam bile vermeden grapple çalıştırması hariç), Bavarium kraliçesi, çılgın bilim kadını,  Dimah’ı buraya koymamak bir aptallık olurdu bana göre. Editör olarak araya girip son maddeye ekleyeyim dedim.

Listemizi okuduğunuz için teşekkürler, siz de Sizden Gelenler kısmından bize yardımcı olmak isterseniz yazılarınızı gönderebilirsiniz. İyi oyunlar!

Hakkında Sizden Gelenler

5 Yorumlar

 1. Kazım Karabekir

  Gta Vice City bee aga özledim yine indiricem

 2. Deniz Itır Okutan

  Eee, hani Bioshock’dan Elizabeth nerede? Çok yardımı dokunuyordu oyun boyunca.

 3. habil namı değer gramersiz adam

  evet başlıoyrum hazır olun ilk olarak CoD ModerenWarface artık nasıl yazılıyorsa o seriden Soap yok ondan sonra Ghost yok The witcher’deki reiz yok eğer yani bu 3ü olsa tmm dı sonra Eizio , Altair daha sayarsam kalbim dayanmayacak ben bunlarında olmasını isterdim

 4. Ellie And Dogmeat ❤
  Elizabeth’de Olsa Fena Olmazdı

 5. Dursun akıncı

  dimah olayı iyi olmuş ama chop yok? meatdoga bi rival olarak chop olsa fena olmazdı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.