Ev / Listeler / En Sevilen Grand Theft Auto Oyun Hileleri

En Sevilen Grand Theft Auto Oyun Hileleri

Poster gg

Merhaba Oyungg okuyucuları, bugün sizlere En Sevilen Grand Theft Auto Oyun Hileleri adlı konuyu ele aldık, sadece San Andreas ve Vice City’i yazdım, diğer oyunlar için ayrı bir yazı yazmayı planlıyorum. İyi okumalar.

Grand Theft Auto : San Andreas – Rocketman

Çılgınca oynadığımız GTA oyununda Rocketman hilesi bizim için büyük bir velinimet, gitmeye üşendiğimiz yerlere bize bir jetpack ile uçmamızı sağlayan bu hile En Sevilen Grand Theft Auto Hileleri listesine girmeyi başarıyor.

Grand Theft Auto : Vice City – Seaways

GTA Vice City oyununda Tomy Vercetti ile çıktığımız bu yolda, denize düşünce öldüğümüz için denizin keyfine pek varamıyorduk. Ancak Seaways ile arabalar ile denizin üstünde seyahat edebiliyorduk. Bu da bize oyunu daha zevkle oynama fırsatı elde ediyorduk. Üstüne üstlük arabayla denizde gezerken, bir geminin içine arabayla girip gemi çalmak kadar zevkli bir şey yoktu. Seaways şifresi listemizin 8.sırasına giriyor.

Grand Theft Auto : Vice City – Panzer

Evet bu hileyi kullanmamızın iki nedeni var, ya kuralları çiğnemeyeceğim deyip kendinize bir kargaşa yapmak istiyosunuzdur ya da tüm yıldızları fullemeye çalışmışsınızdır.

Grand Theft Auto : Vice City – Fannymagnet

Bu eğlenceli hile ile kızları kendinize doğru çekiyorsunuz. Hem biraz egoistlik yapıp tüm kızlar sizin hastanızmış gibi davranabilirsiniz ya da kızlar size vuran birini dövüyor. Ben şahsen bu hileyi yazıp plajda birine vuruyordum o da bana vurunca ağzını yüzünü kırıyorlardı 🙂

Grand Theft Auto : San Andreas – Hesoyam

GTA San Andreas’te hepimizin zengin hissetmesine neden olan hile Hesoyam’dır. Ben Hesoyam hilesini sadece araç tamir ediyor sanıyordum. Benim okuma yazmam ve evde internetim yok tabii, büyük kuzenim gelir aklındaki hileleri bir kağıda yazardı, biraz da GTA oynar giderdi. İlk öğrendiğim hilelerden bir tanesidir. Bu yüzden Hesoyam’ın benim için yeri ayrıdır.

En Sevilen Grand Theft Auto Oyun Hileleri bu kadardı okuduğunuz için teşekkür ederim, bizi takip etmeyi unutmayınız. İyi eğlenceler!

Hakkında Zekican Aydın

Zekican Aydın, 17 yaşındayım Oyungg'de Yazar Koordinatörü ve yazarlık yapıyorum.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.