Ev / Haberler / Enes Batur’un Filminden İlk Fragman Geldi: Hayal Mi Gerçek Mi?

Enes Batur’un Filminden İlk Fragman Geldi: Hayal Mi Gerçek Mi?

Valorant names

Geçtiğimiz günlerde en iyi Youtuber dalında Altın Kelebek Ödülü alan Enes Batur’un sinema filmi, Hayal mi Gerçek mi? için ilk fragman yayınlandı.

19 Ocak 2018‘de vizyona girecek olan Hayal Mi Gerçek Mi? filminin fragmanında Enes Batur büyük bir topluluğun ortasında kırmızı halıda yürüyor ve hayranlarını selamlıyor. Fragmanda Enes Batur‘un selamladığı hayran kitlesine dikkat edersek filmin fantastik bir yanı olduğunu da tahmin edebiliriz.

Hayal Mi Gerçek Mi? Fragmanı

Bence Youtube Türkiye‘nin en çok izlenen Youtuber’ı ekonomik anlamda mantıklı bir adım attı. Evet Youtube‘dan iyi miktarda para kazanıyor olabilir ama bir sinema filminin hasılatı Enes Batur‘a ekonomik anlamda çok şey katacaktır. Filmde ne anlatıldığını merak ediyorsanız şu resmi açıklamaya göz atabilirsiniz:
Enes Batur içine kapanık bir çocuktur. Polis olan babası ve hemşire olan annesi ile neredeyse hiç zaman geçiremez. 6 yaşındayken babası Enes Batur‘a bilgisayar alır ve tüm dünyası o olur. Okulda da her zaman dışlanan bir çocuk olmuştur. Çocukluğundan beri çevresindeki herkes tarafından sevilmenin hayalini kuran Enes Batur‘un artık başka bir hayali daha vardır, Youtuber olmak. Fakat bu hayali ailesi tarafından desteklenmez, üniversite sınavına hazırlanması için onu zorlarlar. Enes Batur, zor bir karar vermek zorunda kalır, ya hayallerinin peşinden koşup Youtuber olacaktır ya da üniversite sınavına çalışacaktır.

Film hakkında düşüncelerinizi facebook grubumuzda paylaşabilirsiniz. Diğer sosyal medya hesaplarımızı da takip etmeyi unutmayın.

Hakkında Sizden Gelenler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.