Ev / Haberler / e-Spor Haberleri / ESL One Köln 2018 Tüm Hızıyla Geliyor!
Poster gg

ESL One Köln 2018 Tüm Hızıyla Geliyor!

Intel’in sponsorluğu ile bu sene tekrardan düzenlenecek olan ESL One Köln 2018 büyük bir ödül havuzu ile katılacak 16 takımı ağırlamak için hazırlanıyor. Turnuva şampiyonunu da büyük ödüller bekliyor!

ESL One Köln 2018
ESL One Köln 2018

CS:GO severlerin bir başka hayranlığı ESL One Kölnbu sene Temmuz ayının başlarında gerçekleşecek. 3-5 Temmuz tarihleri arasında grup aşamalarını bitirdikten sonra 6-8 Temmuz tarihlerinde de finaller oynanacak. Geleneğin bir diğer parçası ise yüzlerce hayranın ev bildiği LANXESS Arena! Güzel bir etkinlik için de güzel fiyatlar dönmeli tabii ki(!) Ödül havuzu Intel‘in sponsorluğu ile 300.000$ çıkmasının yanında kazanan takım 1.000.000$ ödüllü Intel etkinliğine katılmak için hak kazanacak. Ödül havuzu gibi bilet fiyatları bir o kadar pahalı. 49€‘dan başlayan 3000€‘ya kadar giden bir bilet aralığı mevcut. Biletler 1 Aralık Cuma günü satışa çıkacak!

ESL One Köln Tanıtım Videosu:

Sizce bu sene turnuva kalitesi ve takımların performansı nasıl olur? Oyun dünyasındaki haberlerden anında haberdar olmak için facebook grubumuza katılmayı unutmayın!

Hakkında Sadık Anıl Atılgan

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.