Ev / Haberler / e-Spor Haberleri / Espor Kulüpler Birliği ‘nin Yeni Üyesi: Beşiktaş Esports!
Valorant names
espor kulüpler birliği

Espor Kulüpler Birliği ‘nin Yeni Üyesi: Beşiktaş Esports!

VF Şampiyonluk Ligi ekipleri tarafından kurulan bir organizasyon olan Espor Kulüpler Birliğinin yeni bir üyesi daha var. Detaylar haberimizde.

Son yıllarda büyük kulüplerin espor alanında yatırım yapması alışılageldik bir durum olmaya başladı. Ülkemizde ve dünyada birçok örneğini gördüğümüz durum elbette ki biz oyuncular açısından oldukça sevindirici. Espor son yıllarda yakaladığı hızlı yükselme ibresi ve sektörde kapladığı alanın her geçen gün büyümesi ile dikkatleri üzerine çekmeyi başarabilen bir alan.

Beşiktal Esports’da ülkemizin büyük kulüplerinden birinin öncülüğünde kurulmuş bir takım. ‘Üç büyükler’ olarak tabir ettiğimiz kulüpler içerisinde yer alan Beşiktaş’ın Espor alanında yaptığı yatırımlar oldukça ses getirmişti. Bu alanda bir adım daha atan kulüp VF Şampiyonluk Ligi takımlarının kurmuş olduğu Espor Kulüpler Birliği’nin yeni üyesi oldu.

Beşiktaş Esports bu yeni hamlesi resmi sosyal medya hesapları üzerinden takipçilerine duyurdu. Organizasyonun diğer ekiplerinden ise hoş geldin mesajları gecikmedi. Beşiktaş Esports ile birlikte toplamda 9 üyeye ulaşan Esports Kulüpler Birliği bakalım bu taze kanın da katılımı ile ne gibi faaliyetlerde bulunacak? Oyun, sinema ve teknoloji dünyasındaki tüm gelişmelerden haberdar olmak için Instagram  ve Twitter üzerinden bizleri takip edebilirsiniz.

Hakkında Beril Özge Danacı

5 yaşında Tomb Raider oynayan annemi gördüğümde işler çok değişti. Annem hala o güne lanet ediyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.