Ev / Haberler / For Honor Yeni Bir Efsane Olacak!
Poster gg

For Honor Yeni Bir Efsane Olacak!

For Honor Yeni Bir Efsane Olacak!

Ubisoft kendini mi kurtaracak, geçiştirecek mi? Yoksa bir efsaneye can mı veriyorlar? Bildiğiniz üzere Gamex’te çok oyunculu şekilde oynatılmıştı For Honor ve kullanıcı yorumları gayet olumluydu. Bir TPS – Moba oyunu gibi duruyordu bakınca. Fakat ustaca bir çıkış yaptılar ve oyunun hikaye olarak üstünlüğü dile getirilmeye başlandı Ubisoft saflarında.

for-honor-minions

Oyunun yapımcı ekibinin liderlerinden ve Yaratıcılık Yönetmeni olarak adlandırılan Jason VandenBerghe’e göre oyun hikaye modu ile hiçbir noktayı eksik bırakmayacak. Dilerseniz bir Japon Samurayı olarak, dilerseniz de savaş kahramanı bir Şövalye olarak Orta Çağ’ın tadını alabileceksiniz. Hatta çok umut vermek istemiyoruz ama çok oyunculu mod için değil de, tek oyunculu oynamak için alsanız dahi sıkılmayacağınızı garanti ediyor Jason. Siz bu oyundan ne bekliyorsunuz?

Hakkında Eran "AramdaJungle" Küçük

Buralarda bir şeyler yazıp çiziyor, Oyungg'de yönetici olarak yer alıyor, bir de Marmara Üniversitesinde Radyo, Televizyon ve Sinema okuyor. Öyle pek farklı bir yanı yok, 22 yaşında.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.