Ev / Haberler / Fortnite 5.Sezon Kozmetikleri Sızdırıldı Mı?

Fortnite 5.Sezon Kozmetikleri Sızdırıldı Mı?

Valorant names

Oyunun dosyalarının derinliklerine inerek arayüzde olmayan şeyleri sızdırmaya çalışan veri avcılarının Fortnite’a 5.sezonda geleceği iddia edilen yeni düşüş izlerini buldukları söyleniyor.

Eşyalar henüz Epic Games tarafından resmi olarak açıklanmadı fakat Fortnite: Battle Royale Leaks adlı Twitter hesabından atılan tweete göre yeni gelecek olan düşüş izleri gayet açık gibi gözüküyor. Buldukları dosyada şu anki izlerden farklı olarak Stars & Stripes (Yıldızlar ve Çubuklar), TP (tuvalet kağıdı olabileceği söyleniyor), Glitchin’, Vines (Asma yaprakları), Golden Starfish (Altın Yıldızbalığı) ve Ice (Buz) dosyaları bulundu. Dosyalar, şu anki izlerle aynı dizinde bulunduğu için iz olarak kabul ediliyor. İlgili tweeti aşağıda görebilirsiniz.

Şu anki izlerden fazla radikal bir farkları olmayan yeni izlerin ne olabileceği hakkında oyunculardan spekülasyonlar geliyor. Hiçbirinin nasıl bir görüntü vereceğini bilmiyoruz fakat TP’nin tuvalet kağıdı (toilet paper) olması durumunda nasıl bir atlayış yapacağımızı az çok tahmin edebiliyorsunuzdur herhalde. Veya Glitchin‘ adlı dosyada havadan görüntümüz buglı bir şekilde yere inebiliriz, kim bilir?

Oyun dünyasındaki gelişmelerden haberdar olmak için bizi takipte kalmayı unutmayın, hepinize iyi oyunlar!

Hakkında Efe Eren GENÇ

Trabzon'da doğup büyümüş, oyun merakı babasının internet kafesinde başlamış, aranızdan biri. Boğaziçi Üniversitesi'nde Dilbilim okuyor.

Bir Yorum

  1. bu oyun türünü sevmiyorum nesi güzel ?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.