Ev / Haberler / Garip Star Wars: Battlefront 2 Modu

Garip Star Wars: Battlefront 2 Modu

Star Wars: Battlefront 2 her platformda yerden yere vurulmaya devam ederken oyuncular da oyunla dalga geçme fırsatını elinden kaçırmıyor.

Kasım ayında oyunun yapımcıların oyuncuların büyük şikayetlerine Reddit üzerinden yorum olarak verdikleri cevap, Reddit tarihinin en beğenilmeyen yorumu olarak tarihe geçmişti. Oyuncular oyunda karakter açmanın aşırı zor ve pahalı olmasından yakınırken EA bunun oyuncuların “Gururlu ve başarılı” hissetmesi için varolduğunu savunmuştu.

Dareedevokl rumuzlu mod yapımcısı ise bu sözden çok etkilenmiş olmalı ki, bu sözü oyunun içindeki tüm satın alınabilir “Loot Box”lara yerleştirmiş. Kutuların üstündeki tasarımı değiştiren ve bunu Star Wars tasarımlarına uygun olarak gerçekleştiren oyuncunun yaptığı mod Reddit’de çok beğenildi.

Bu absürt modun sayfasına buradan ulaşabilirsiniz. Mod hakkındaki düşüncelerinizi yorum kısmından paylaşabilirsiniz. İyi Oyunlar!

Hakkında Kayra Tokgöz

Şu dünyadaki 17 yılının 17'sini de oyunlarla geçirmiş bir "Gamer". Zamanın geri kalanını da dizilerle geçiren bir "Geek".

Buna da bak!

PlayStation Classic Geliyor!

Sony cephesinden geçmişe özlem duyanları sevindirecek haberler var. Firma efsane konsulu PlayStation 1’i PlayStation Classic …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir