Ev / Haberler / Oyun Haberleri / Gist (Gaming Istanbul) 2020 İçin Hazır mısınız?
Poster gg

Gist (Gaming Istanbul) 2020 İçin Hazır mısınız?

Gist Türkiye yapılan en prestij sahibi oyun fuarıdır. Yapılan geliştirici konferanslardan tutunda satış yapılan geek alanına kadar özen ile çalışılan nadir fuarlardan biridir.

Gist Neden Bu Kadar Özel

İşe bakış şekilleri diğer fuarlardan farkı olarak “parayı vuralım” konseptin de değil “kaliteli içerik sunalım kar zaten ederiz” şeklinde. Zaten Dünyanın en büyük oyun fuarlarında biri olan GamesCom’u yapan ekip tarafından yapılan bir fuar olduğundan dolayı da çevreleri ve markalar ile iletişimleri kuvvetli. Bu sebep ile Türkiye de yapılan diğer fuarlara katılım göstermeyen markalar Gist’e katılım gösteriyorlar.

Gist 2020 Ne Zaman?

Gist, 30 Ocak 2020 tarihinde başlıyor ve 4 gün devam ediyor. Fuara katılım ücretli haberin devamını okuyarak nasıl bilet alabileceğiniz konusunda bilgi sahibi olabilirsiniz. Gist 2020 ya katılan markaları buraya basarak görebilirsiniz. Hazır Giste gelmişken poster satış markamız olan Postergg’nin standını ziyaret etmeyi de unutmayın.

Gist’e Gitmeli miyiz?

Gist’e gitmek 2 açıdan önem arz ediyor.

  1. Türk oyuncu kitlesinin markalar gözünden görülmesi Türkiye’nin oyuncu kitlesinin oyunlar hakkında bir şeyler görmek veya öğrenmek için para harcayabildiğini yani pazarın büyüklüğünü anlamasına yardımcı oluyor.
  2. Bu kadar kaliteli bir iş çıkaran insanlar kar etmiş oluyor ve daha iyisini yapmak için motive oluyorlar.

Gist’e henüz bilet almadı iseniz buraya basarak bilet alım sayfasına gidebilirsiniz.

Haberimizi okuduğunuz için teşekkürler. Yeni adresimiz olan SaveButonu ile size daha fazla haber ulaştırmak için harıl harıl çalışıyoruz orayı da ziyaret etmeyi unutmayın. Kendinizi iyi bakın Esen Kalın.

Hakkında Baran Deniz Uysal

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir