Ev / Haberler / Oyun Haberleri / Grup Maçların’da Yardıran Türkiye Cs:Go Takımımız Dünya Şampiyonasın’da Yarı Finale Yükseldi

Grup Maçların’da Yardıran Türkiye Cs:Go Takımımız Dünya Şampiyonasın’da Yarı Finale Yükseldi

Dünyanın en fazla oynanan ve sevilen oyunlarından olan Cs:GO’da Türkiye temsilcisi takımımızın zirveye ulaşmasına 1 adım kaldı.

Küçük yaşlardan duyduğumuz Valve şirketi tarafından yapılmış olan Counter Strike oyununun son sürümü olan Cs:Go oyunu son zamanların en gözde oyunlarından birisi halinde.Dünya çapında büyük ilgi uyandıran turnuvalar da Türk milli takımımız da büyük bir başarıya ulaştı.

Grup maçlarında 7’de 7 yaparak turnuvanın bütün ilgisini üstüne çeken takımımız bu sayede turnuvanın favorisi de oldu diyebiliriz.

65c5647bdba984227690fe04bf50df83b13c4d4e

Can Dörtkardeş, Çağatay Sedef, Buğra Akrın, Ahmet Karahoca ve Engin Kupeli tarafından oluşan takımımız kazandığı başarılarına bugün bir yenisini daha ekleyerek rakibi Tunus’u bozguna uğrattı.

Bugün saat 11’de rakipleriyle karşılaşan millilerimiz rakiplerini 2-0′ lık rahat bir seriyle geçerek bir üst tura yükselme fırsatı yakaladılar.

https://twitter.com/efragnet/status/784702826220032000/photo/1?ref_src=twsrc%5Etfw

Turnuvanın Gözdesi Türkiye

Daha önce kazanmış olduğu maçlara bir yenisini de bugün ekleyen Türkiye artık yarı final rakibini bekliyor.Fransa ve Kanada arasında oynanacak maç sonrası yarı finalin diğer takımı da belli olmuş olacak.

Türkiye’nin yarı final mücadelesini izlemek ve destek vermek isteyen kardeşlerimiz buradan twitter üzerinden yapılacak canlı yayın vasıtası ile izleyebilirler.

Gençlik ve Spor Bakanı Akif Çağatay Kılıç’ın daha önce Cs:GO’nun bazı islamofobik öğeleri  barındırdığını belirten konuşmasını hatırlıyoruz.Bakalım Türkiye’nin bu konudaki takımımızın başarısına bakışı nasıl olacak.

Tabi ki biz tüm kalbimizle onları destekliyor ve” Go Türkiye Go !” diyoruz…

Hakkında Halfboss

Merhaba arkadaşlar, adım Celal Alperen KAYA, kendim mühendislik üzerine eğitim alsam dahi site,oyun ve teknoloji haberlerini yakından takip ettiğim için böyle bir projeye diğer bir kardeşimle. adım attım Umarım değişik projeler ve düşüncelerimiz zamanla sizin için daha ilgi çekici ve sıkmayan türden olacaktır.

Buna da bak!

Westworld Oyun Olarak Bizlerle Buluşuyor

EVET, DOĞRU DUYDUNUZ! WESTWORLD OYUN OLARAK GELİYOR! 2016 yılından beri dizi olarak HBO tarafından izleyicilere …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir