Ev / Haberler / Guardians of The Galaxy Oyun Oluyor
Poster gg

Guardians of The Galaxy Oyun Oluyor

Guardians of The Galaxy Oyun Oluyor

Güzel bir oyun mu var? Hadi film yapalım… Güzel bir film mi var? Hadi oyun yapalım. Son yıllardır bunun defalarca yaşanmış örneklerini gördük. Tabi ikinci bahsettiğimiz konuda ünlü video oyunları genelde hep Telltale firmasından çıkıyor, bu klasiği yine bozmadıklarını söyleyebiliriz. Peki bu video oyunları kalite açısından ne alemde? Tartışılabilecek bir başlık işte bu…

guardians-of-the-galaxy-oyungg

Oyun hakkında konuşacak olursak, sanılıyor ki Guardians of The Galaxy 2 ile yakın tarihlerde piyasaya çıkacaklardır ve birbirlerinin reklamını yapacaklardır. Oyunun şimdilik ismi Guardians of the Galaxy – Blue Harvest tabi bu değişkenlik gösterebilecek bir durum. Oyunun kesin çıkış tarihi bahsettiğimiz gibi tam olarak bilinmiyor. Telltale’yi tanıyan birçok kişinin tahmin edebileceği gibi muhtemelen filmi ya da çizgi dizileri takip etmeyip bir yan hikaye üzerine hazırlanacak oyun ve çok uzun soluklu olmaması da bir ihtimal. Film 2017 yılının Nisan ayında gelecek bu arada.

guardians-of-the-galaxy-blue

Oyunla ilgili gelişmeleri Oyun Haberleri kategorimizde takip edebilirsiniz.

Hakkında Eran "AramdaJungle" Küçük

Buralarda bir şeyler yazıp çiziyor, Oyungg'de yönetici olarak yer alıyor, bir de Marmara Üniversitesinde Radyo, Televizyon ve Sinema okuyor. Öyle pek farklı bir yanı yok, 22 yaşında.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.