Ev / Haberler / Guardians of The Galaxy Oyun Oluyor

Guardians of The Galaxy Oyun Oluyor

Guardians of The Galaxy Oyun Oluyor

Güzel bir oyun mu var? Hadi film yapalım… Güzel bir film mi var? Hadi oyun yapalım. Son yıllardır bunun defalarca yaşanmış örneklerini gördük. Tabi ikinci bahsettiğimiz konuda ünlü video oyunları genelde hep Telltale firmasından çıkıyor, bu klasiği yine bozmadıklarını söyleyebiliriz. Peki bu video oyunları kalite açısından ne alemde? Tartışılabilecek bir başlık işte bu…

guardians-of-the-galaxy-oyungg

Oyun hakkında konuşacak olursak, sanılıyor ki Guardians of The Galaxy 2 ile yakın tarihlerde piyasaya çıkacaklardır ve birbirlerinin reklamını yapacaklardır. Oyunun şimdilik ismi Guardians of the Galaxy – Blue Harvest tabi bu değişkenlik gösterebilecek bir durum. Oyunun kesin çıkış tarihi bahsettiğimiz gibi tam olarak bilinmiyor. Telltale’yi tanıyan birçok kişinin tahmin edebileceği gibi muhtemelen filmi ya da çizgi dizileri takip etmeyip bir yan hikaye üzerine hazırlanacak oyun ve çok uzun soluklu olmaması da bir ihtimal. Film 2017 yılının Nisan ayında gelecek bu arada.

guardians-of-the-galaxy-blue

Oyunla ilgili gelişmeleri Oyun Haberleri kategorimizde takip edebilirsiniz.

Hakkında Eran "AramdaJungle" Küçük

Oyunlara Sega'nın ev tipi 'atari'leriyle başlamış olan 21 yaşında bir öğrenci. Oyungg projesinde yönetici olarak yer alıyor ve Marmara Üniversitesinde Radyo, Televizyon ve Sinema okuyor.

Buna da bak!

pubg

PUBG Kalkan Güncellemesi Mi Alacak?

Kısa zaman önce Skin-Tracker sitesi Twitter hesabında paylaştığı bir görüntüyle görenleri şaşkına düşürdü, yani sizi …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir