Ev / Haberler / Hacknet Kısa Süreliğine ÜCRETSİZ oldu!

Hacknet Kısa Süreliğine ÜCRETSİZ oldu!

Siz sormadan biz söyleyelim, evet hesabınıza ekleyince oyun sizde kalıyor. Steam’de 18 TL satış fiyatıyla son zamanların popüler oyunlarından birisi olmayı başaran Hacknet 14 Temmuz’a kadar ücretsiz oldu!

Steam inceleme ortalaması ve metacritic notu gayet yüksek. Oyun birkaç ay önce yine kısa süreliğine bedava olmuştu zaten hatırlarsanız, yine sizlerden de olumlu dönüş almıştık bu olayın ardından. Oyunu hesabınıza eklemek ise gayet basit. Buraya tıklayarak ‘Oyunu Yükle’ seçeneğini seçtiğinizde oyun sürekli olarak kütüphanenize eklenmiş oluyor. Bize sorarsanız da kütüphanelerde bulunmasının bir zararı ziyanı yok. Ayrıca oyun son gelen güncellemeleri ile birlikte Türkçe destek bir hale de geldi.

Oyun yarın öğleden önce saat 10’a kadar ücretsiz. Oyuna sahip olmak için acele etmenizde fayda var. Oyunun trailer videosunu da aşağıya bırakalım, belki izlemek isteyen birileri çıkar.

Hakkında Eran "AramdaJungle" Küçük

Oyunlara Sega'nın ev tipi 'atari'leriyle başlamış olan 22 yaşında bir öğrenci. Oyungg projesinde yönetici olarak yer alıyor ve Marmara Üniversitesinde Radyo, Televizyon ve Sinema okuyor.

Buna da bak!

PlayStation Classic Geliyor!

Sony cephesinden geçmişe özlem duyanları sevindirecek haberler var. Firma efsane konsulu PlayStation 1’i PlayStation Classic …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir