Ev / Haberler / Hacknet Kısa Süreliğine ÜCRETSİZ oldu!

Hacknet Kısa Süreliğine ÜCRETSİZ oldu!

Siz sormadan biz söyleyelim, evet hesabınıza ekleyince oyun sizde kalıyor. Steam’de 18 TL satış fiyatıyla son zamanların popüler oyunlarından birisi olmayı başaran Hacknet 14 Temmuz’a kadar ücretsiz oldu!

Steam inceleme ortalaması ve metacritic notu gayet yüksek. Oyun birkaç ay önce yine kısa süreliğine bedava olmuştu zaten hatırlarsanız, yine sizlerden de olumlu dönüş almıştık bu olayın ardından. Oyunu hesabınıza eklemek ise gayet basit. Buraya tıklayarak ‘Oyunu Yükle’ seçeneğini seçtiğinizde oyun sürekli olarak kütüphanenize eklenmiş oluyor. Bize sorarsanız da kütüphanelerde bulunmasının bir zararı ziyanı yok. Ayrıca oyun son gelen güncellemeleri ile birlikte Türkçe destek bir hale de geldi.

Oyun yarın öğleden önce saat 10’a kadar ücretsiz. Oyuna sahip olmak için acele etmenizde fayda var. Oyunun trailer videosunu da aşağıya bırakalım, belki izlemek isteyen birileri çıkar.

Hakkında Eran "AramdaJungle" Küçük

Buralarda bir şeyler yazıp çiziyor, Oyungg'de yönetici olarak yer alıyor, bir de Marmara Üniversitesinde Radyo, Televizyon ve Sinema okuyor. Öyle pek farklı bir yanı yok, 22 yaşında.

Buna da bak!

Far Cry: New Dawn Korsan Kullanıma Yenik Düştü!

Geçtiğimiz günlerde Far Cry: New Dawn ile aynı Denuvo sürümünü kullanan Metro Exodus’un korsancılığa yenik …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir