Ev / Listeler / Harita Uzunluklarıyla Ünlü Olan Video Oyunları
Valorant names

Harita Uzunluklarıyla Ünlü Olan Video Oyunları

 

Merhaba sevgili oyuncular! Bu listemizde harita denildiğinde akıllara ilk gelen oyunları ve uzunluklarını sıraladık. Havasıyla, suyuyla, taşıyla, toprağıyla bize uzun ve keyifli saatler yaşatan oyunların haritalarından oluşan bu listeye hazırsanız başlayalım!

Mafia I

Mafia oyununu listeye katmazsak olmaz.  Lost Heaven şehri 31 kilometre.

Grand Theft Auto: San Andreas

Her türlü suçun, kötülüğün cirit attığı, bütün oyuncularının “şuradaki şekil hayalete benziyor oğlum.” diye muhabbet çevirdikleri, gizem avcılarının didik didik aradığı ve hepimizin kendi mahallesinden iyi bildiği San Andreas toplamda 36 kilometre.

Far Cry 2

Afrika’da geçen oyunumuzun haritası tam tamına 80 kilometre.

The Witcher III: Wild Hunt

Hadi birazcık yükselelim. Neredeyse herkesin bildiği Witcher 3‘ün haritası 135 kilometre. 

Assasin’s Creed: Black Flag

Sürekli suların üstünde gezdiğimiz, savaşların var olduğu ve aynı zamanda gemilerin talim olduğu AC: Black Flag  tam tamına 235 kilometre.

Tom Clancy’s Ghost Recon: Wildlands

Çıtayı biraz daha arttıralım. Wildlans oyununu haritası  tam olarak 440 kilometre.

Just Cause 4

Aralık ayının başında çıkışını yapan Just Cause 4, özellikle devasa haritasıyla dikkatini çekiyor. Etrafta kaos yarattığımız oyunun haritası 1024 kilometre.

Crew 2

Devasa açık dünyasında o yandan o yana yarıştığımız Crew 2 oyununun haritası 5700 kilometre. Yarış yarış nereye kadar kardeşim?

Elder Scrolls 2 Daggerfall

Biliyorsunuz ki Elder Scrolls oyunlarının en büyük haritasına sahip olan Daggerfall tam olarak 161600 kilometre. İnsan şimdi bir bakınca hiç oynayası gelmiyor. Ya da ben çok tembelim.

Minecraft

En büyüğü listenin sonuna koyalım dedik. Oyun haritası denildiğinde akıllara gelen ilk isim Minecraft. Devasa haritasında Creeper‘ı bitmez Enderman‘ı bitmez. Evet sevgili oyuncular Minecraft‘ın haritası tam tamına 4096000000 kilometre! Kocaman bir harita! Üstelik her yeni oyunda rastgele bir şekilde oluşuyor bu harita. Eğer aranızda meraklı olan varsa oyunu açıp şimdiden bir at veya domuz alıp sürmeye başlayabilirsiniz efendim (Artık ne zaman biterse.)

Dünya Kadar Harita

Evet sevgili oyuncular bu listemizde sizlere en büyük oyun haritalarını sıraladık. Bakalım daha büyükleri çıkacak mı önümüzdeki yıllarda. Bu tarz listeler için sitemizi ve sosyal medya hesaplarımızı takip etmeyin unutmayın. Esen kalın!

Hakkında Harun Refik Çiftçi

2.5 yaşından beri Vice City sokaklarında geziyorum.

Bir Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.