Ev / Listeler / Her Bilgisayarda Olması Gereken Programlar
Poster gg

Her Bilgisayarda Olması Gereken Programlar

Her Bilgisayarda Olması Gereken Programlar

Merhabalar OyunGG ailesi, bugün sizlerle her bilgisayarda olması gereken programlar adlı bir liste ile karşınızdayım. Bu listedeki programların hepsi birbirinden yararlı, şimdi listemize geçelim. İyi okumalar!

CCleaner

Bilgisayarınızda bulunan gereksiz tüm dosyaları siler, tarayıcı geçmişinizi temizler, eski kayıtlarınızı siler. Bir bilgisayarda olması gereken en önemli programdır. İndirmek için buraya tıklayın.

Driver Booster

Güncel olmayan tüm driverleri bulur, indirir ve günceller. Kesinlikle kullanmanızı öneririm. İndirmek için buraya tıklayın.

Smart Defrag

Bilgisayarınızda bulunan diskleri analiz eder, birleştirir. Bu sayede HDD ve SSD’den daha fazla verim alınabilir. İndirmek için buraya tıklayın.

Advenced SystemCare 7

Bilgisayarınızda kurulu olan işletim sisteminizi onarır, internetinizi hızlandırır, güvenlik açıklarına karşı önlem alır, geçici dosyaları temizler, ve sisteminizi hızlandırır. Kısacası bilgisayarınızı en hızlı hale getirir. Kesinlikle bilgisayarda olması gereken programdır. İndirmek için buraya tıklayın.

ComboFix

Bu programı bir çoğunuz biliyordur. Bu program sayesinde bilgisayarınıza format atmaktan kurtuluyorsunuz. Tüm virüsleri, trojan, worm vb. hepsini siler. Her bilgisayarda olması gereken programlar listesine kesinlikle giriyor. İndirmek için buraya tıklayın.

İnternet Download Manager

İndirme yaparken hızınızı kat kat arttırır. Eğer internetten çok indirme yapıyorsanız indirmenizi şiddetle tavsiye ederim. İndirmek için buraya tıklayın.

Facebook grubumuza katılmaıyı unutmayın ? Buraya tıklayarak katılabilirsiniz.

Bizi instagramdan takip etmeyi unutmayın @oyunggcom 🙂 

Yazımı okuduğunuz için teşekkür ederim.

İyi oyunlar OyunGG ailesi!

 

Hakkında Zekican Aydın

Zekican Aydın, 17 yaşındayım Oyungg'de Yazar Koordinatörü ve yazarlık yapıyorum.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.