Ev / Listeler / Mount and Blade Warband Heyecanın Tavan Yaptığı Anlar!

Mount and Blade Warband Heyecanın Tavan Yaptığı Anlar!

Poster gg

Merhaba OyunGG okuyucuları, bugün sizlere Mount and Blade Warband Heyecanın Tavan Yaptığı Anlar! listesini yazdım. İyi okumalar.

Gergin Görünüşlü Adamla vs Atmak

Oyunu zorda ve hilesiz oynuyorsanız, bütün oyun dünyasının en büyük boss savaşına hazır olabilirsiniz. Çünkü her ne kadar gergin görünüşlü de olsa size tek atmasıdır. Oyuna yeni başlıyorsunuz, bir lorddan görev alıyorsunuz git şu köyde, şu adamı öldür diyor köye kadar gidiyorsunuz, bu herifi arıyorsunuz ve buldunuz sevindiniz. Seni öldürmem gerek dedikten sonra maksimum yaşam süreniz 10 saniyedir, ya öleceksiniz ya da öldüreceksiniz yoksa sonunuz görev başarılamadı sesiyle biter.

Oyuna Yeni Başlamışken Çöl Haydutlarına Yakalanmak

Oyuna yeni başlamışsınız, güzel güzel dolaşıp köylerden asker topluyorsunuz ve bu şerefsizler sizin içinizden geçiyor. Eğer Mount and Blade Warband oynarken çok sinirli bi arkadaşınızı görürseniz sakın ona yılışmayın çünkü büyük ihtimalle Çöl Haydutları onun **ına koymuştur, dalga geçerseniz sizi dövme ihtimali %75’dir.

 

Köy Yağmalarken Büyük Lordlar Tarafından Saldırıya Uğramak

Hafiften canınız gavatlık yapmak istiyor ya da paraya ihtiyacınız var. Baktınız bir devletle savaş halindesiniz gidiyorsunuz bi köye saldırıyosunuz tak bi lord çıkıp ağzınızı yüzünüzü kırıyor ve esir olarak alınıyorsunuz. Daha da kötüsü siz köyü yağmalarken sizin köyünüzü, kalenizi vs almaları.

 

Düşük Yönetim Hakkı İle Krallık Kurduktan Sonra Bütün Krallıkların Sana Savaş Açması

Yav birader oyuna başlamışsın, bi miktar asker yapmışsın, gidip kaleyi kuşatıp zor da olsa kaleyi almışsın. Kendi krallığına mis gibi bir isim koymuşsun sonra bi bakıyorsunuz ki krallığınızın keyfini çıkarmadan birçok krallık size savaş açmış. O sizde olan bir, iki adet kale şehir vs. var ya bi bakıyorsunuz artık yok. Alın size heyecanın tavan yaptığı bir sahne.

 

Aldığın Kalenin/Şehrin Sana Verilmemesi

Resimle verilen bilgi alakasız olabilir.

Bi krallığa bağlısın paşa paşa gidip kale şehir vs alıyorsun belki yüzlerce askeri ölüyor, sırf o kaleyi almak için neler veriyorsun ve alıyorsun. Amaaa 10 dakika sonra bi bakıyorsun krallığın yöneticisi gitmiş sizin uğruna yüzlerce asker verdiğiniz şehri, kaleyi başkasına vermiş! bi de utanmadan kale karşılığında size dinar veriyor, bu daha büyük suç. Sonra heyecan tavan yapıyor, diyorsunuz ki acaba krallıktan mı ayrılsam yoksa bağlılık yeminime devam mı etsem diye ama o anki sinir ile bu büyük ihtimalle bağlılık yemininizi bozmak oluyor.

 

Sevdiğiniz Kızın Başka Lordla Anlaşması

Bir kızı çok seviyorsun, gidiyorsun yavşıyorsun sonra bir bakıyorsun kızla ilişkisi düştü uyarısı o an, evet işte o an tüm hayalleriniz suya düşebilir 🙁

 

Sevdiğiniz Kızın Babasının Size Kızını Vermemesi

Resimle verilen bilgi alakasız olabilir.

Bir kızı sevmişsiniz, flörtleşmişsiniz, ona şiirler okumuşsunuz ne zaman çağırsa hemen gitmişsiniz, aranızı hep iyi tutmuşsunuz. Gidip babasından isteyeceksiniz ama babası vermeyince tüm hayalleriniz iki dakika içerisinde yıkılabilir.

Facebook grubumuza katılmayı unutmayın. Buraya tıklayarak katılabilirsiniz.

Mount and Blade Warband Heyecanın Tavan Yaptığı Anlar! listemi okuduğunuz için teşekkür ederim.

Hakkında Zekican Aydın

Zekican Aydın, 17 yaşındayım Oyungg'de Yazar Koordinatörü ve yazarlık yapıyorum.

3 Yorumlar

  1. Deniz Itır Okutan

    İlk oynadığımda gergin görünüşlü adamın ismine çok gülmüştüm sonrası malum. :/

  2. Prens piç valdym ile karşılaşmamışsın demek ki :))

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.