Ev / Haberler / HTC’nin Yeni VR cihazının Fiyatı Açıklandı: HTC Vive Cosmos

HTC’nin Yeni VR cihazının Fiyatı Açıklandı: HTC Vive Cosmos

Valorant names

Sanal gerçeklik sektöründe başı çeken firmalardan biri olan HTC’nin yeni ve geliştirilmiş VR cihazı HTC Vive Cosmos’un fiyatı açıklandı. HTC Vive Cosmos 700 £’luk fiyatı ile listelerde yer aldı.

2019’un 3. çeyreğinde çıkış yapması beklenen cihaz için HTC cephesinden resmi bir fiyat açıklaması gelmese de İngiltereli bir satış sitesi ürünü 700 £ üzerinden satışa sundu. Satışa sunulduktan sonra kaldırılan ürünün sayfasına giriş yapmaya çalıştığımızda “Bu ürün henüz yayınlanmadı.” hatası ile karşılaşsak da artık elimizde bir fiyat bilgisi var. Ülkemizde bu tarz cihazların çok daha yüksek fiyatlardan satışa sunulduğunu da unutmamak gerek. Eylül sonuna kadar çıkış yapması beklenen cihazla ilgili yeni gelişmeler oldukça sizlere aktaracağız.

HTC Vive Cosmos Nedir Ne Değildir ?

VR denilince akla gelen ilk isimlerden biri zaten HTC markası. Daha önce Vive, Vive Pro ve Vive Focus gibi ürünler ile VR türünü sevenlerin karşısına çıkan HTC bu sefer Vive Cosmos ile beğenileri toplamayı umuyor. Cihaz 2880 x 1700 pixel çözünürlüğü ile Vive’dan %88 daha yüksek çözünürlük sunuyor. Yeni nesil kontrol cihazları ile daha aktif bir deneyim sunmak isteyen HTC 90 FPS vaadiyle de bekleyenleri heyecanlandırıyor.

Oyun dünyası ile ilgili en yeni içeriklere buradan ulaşabilir, Twitter ve Instagram hesaplarımızı takip edebilirsiniz.

 

Hakkında Batuhan Demirbaş

Bir oraya bir buraya taşındığımız bir çocukluk geçirdiğimden 4 yaşımda kendimi kaptırdığım oyun dünyasına olan tutkum sanırım hala artıyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.