Ev / Haberler / Huawei Apple’ı Geçmek Üzere

Huawei Apple’ı Geçmek Üzere

Çinli teknoloji üreticisi Huawei Apple’ı satış rakamlarında geçmek üzere. Tabii yeni modeller durumu nasıl etkiler bilemiyoruz.

Bildiğiniz üzere Android denildiğinde akla gelen ilk şirketlerden birisi Huawei. Her ne kadar ülkemizde çok isim yapmamış olsa da Dünya genelinde en büyük 3. Telefon üreticisi olarak anılıyor. Bu hızlı yükselişlerinde dur durak bilmiyorlar ve durum böyle devam ederse Apple‘ı geçmeleri çok da imkansız sayılmaz. Eğer böyle devam ederlerse 3. çeyreğin sonunda Apple’ı geçerek ikinci sıraya yükselecekler gibi gözüküyor.

Ayrıca belirtmek lazım bu satış rakamlarındaki değişiklikte Uzak Doğu piyasası çok etkili oldu. Çünkü Huawei daha çok orta segment ve fiyat performans ürünleri üreten bir marka olarak biliniyor. Bakalım Apple bu gidişata karşı bir hamle yapacak mı? Merakla bekliyoruz. Ayrıca diğer Teknoloji Haberleri için kategorimizi ziyaret edebilirsiniz.

Hakkında Eran "AramdaJungle" Küçük

Oyunlara Sega’nın ev tipi ‘atari’leriyle başlamış olan 21 yaşında bir öğrenci. Oyungg projesinde yönetici olarak yer alsa da aslında bir Team R! yazarı.

Buna da bak!

Overwatch’ın Yeni Yıl Etkinliği Başladı

Özel günleri kutlamayı hiç ihmal etmeyen Blizzard, Overwatch yeni yıl etkinliğini oyuna ekledi. Tüm detaylar …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir