Ev / Haberler / Huawei Apple’ı Geçmek Üzere
Poster gg

Huawei Apple’ı Geçmek Üzere

Çinli teknoloji üreticisi Huawei Apple’ı satış rakamlarında geçmek üzere. Tabii yeni modeller durumu nasıl etkiler bilemiyoruz.

Bildiğiniz üzere Android denildiğinde akla gelen ilk şirketlerden birisi Huawei. Her ne kadar ülkemizde çok isim yapmamış olsa da Dünya genelinde en büyük 3. Telefon üreticisi olarak anılıyor. Bu hızlı yükselişlerinde dur durak bilmiyorlar ve durum böyle devam ederse Apple‘ı geçmeleri çok da imkansız sayılmaz. Eğer böyle devam ederlerse 3. çeyreğin sonunda Apple’ı geçerek ikinci sıraya yükselecekler gibi gözüküyor.

Ayrıca belirtmek lazım bu satış rakamlarındaki değişiklikte Uzak Doğu piyasası çok etkili oldu. Çünkü Huawei daha çok orta segment ve fiyat performans ürünleri üreten bir marka olarak biliniyor. Bakalım Apple bu gidişata karşı bir hamle yapacak mı? Merakla bekliyoruz. Ayrıca diğer Teknoloji Haberleri için kategorimizi ziyaret edebilirsiniz.

Hakkında Eran "AramdaJungle" Küçük

Buralarda bir şeyler yazıp çiziyor, Oyungg'de yönetici olarak yer alıyor, bir de Marmara Üniversitesinde Radyo, Televizyon ve Sinema okuyor. Öyle pek farklı bir yanı yok, 22 yaşında.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.