Ev / Haberler / John Wick Chapter 3 Fragmanı Yayımlandı!
Valorant names

John Wick Chapter 3 Fragmanı Yayımlandı!

Yeni John Wick filminin ilk fragmanı yayımlandı. Keanu Reeves yine ateş ediyor! 

Chad Stahelski’nin yönetmenliğini yaptığı John Wick Chapter 3 fragmanı yayınlandı. Fragman ile birlikte ismin tam adı da kesinleşti. Serinin yeni filminin tam adı John Wick Chapter 3 – Parabellum olacak. John Wick karakterini Keanu Reeves’in canlandırdığı film 17 Mayıs 2019’da vizyona girecek.

Tam anlamıyla kendini oynayan Keanu Reeves, John Wick karakterine bürünürken hiç zorlanmıyor ve aksiyondan aksiyona koşmaya devam ediyor. Geçtiğimiz yıl izlediğimiz John Wick – Chapter 2 filmi de oldukça sevilmiş ve gözler ufuktaki yeni filme çevrilmişti. Filmin ismi hakkında yeni bir haber beklerken, yönetmen Chad Stahelski ve Keanu Reeves iki ayrı isim ortaya atmıştı. Bugün yayımlanan fragman ile isim karışıklığı da son buldu. Fakat film heyecanı iyice arttı.

Serinin başrolü Keanu Reeves, “parabellum” kelimesinin etimolojik anlamı hakkında daha önce bilgi vermişti. Kelime Latince bir söyleyişten alıntı.

“Si vis pacem, para bellum.”

“Barış istiyorsanız, savaşa hazırlanın.”

John Wick Chapter 3 Fragmanı:

Filmin sevenleri savaşa hazır. İkinci filmin bittiği yerden devam eden fragman, New York’ta koşturan John Wick ile devam ediyor.

Daha önce kadroda bulunan Ian McShane ve Laurence Fishburne de seriye geri dönecek. Bu iki aktörle birlikte kadrosunda Anjelica Huston, Jsaon Matzoukas, Halle Berry, Hiroyuki Sanada ve daha birçok büyük ismin bulunuyor. John Wick Chapter fragmanı izlemek için buraya tıklayabilirsiniz.

Filmler ve fragmanlar hakkındaki bilgileri sinema haberleri kategorimizden okuyabilirsiniz. İçeriklerden anında haberdar olmak için de Twitter hesabımızı takibe alabilirsiniz.

Hakkında Kerem Doğan Karakoç

Edebiyat, sinema ve oyun dünyası ile ilgilenen genç bir lise öğrencisidir. Oyungg'yi çok seviyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.