Ev / Haberler / Kablonet “Diğerleri de GB Başı Ödemeye Geçecek”
Poster gg

Kablonet “Diğerleri de GB Başı Ödemeye Geçecek”

Sadece Kablonet bu sisteme geçti diye sevinirken kötü bir açıklama geldi. Ortalık çok karışık be…

Son birkaç gündür AKK ve AKN hakkında birçok söylenti, açıklama falan geliyor. Evet artık gece 2 ve 8 arasında kota sorunumuz yok bunu anladık. Fakat GB başı ödeme olayı çıktı bir de başımıza. Bu durum Superonline ve Kablonet hakkında konuşulmaktaydı fakat Superonline yalanladı, yinede Kablonet (Turksat) yeni fiyat tarifesini buna göre ayarlayarak yayınladı. Artık fazladan harcanan her GB başı 2 TL ödeme alıyorlar. Peki diğer firmalarda ne olacak?

Kablonet “Diğerleri de GB Başı Ödemeye Geçecek”

Webtekno tarafından yayınlanılan videoda Kablonet’in operatörü ile bir görüşme yapılıyor ve operatör kısaca “Diğer firmalar da Haziran’da bu uygulamaya geçecek.” diyor. Sebep olaraksa ‘Kablonet‘ devlet firması, diğerleri ise özel sektör firmaları diyor. Böyle düşününce mantıklı tabii fakat hoşumuza gitmediği aşikar. Webtekno’nun videosuna aşağıdan ulaşabilirsiniz.

İnternet taahhüt’ü yenilemek için doğru zaman!

Arkadaşlar eğer Hazirana kadar sözleşmeniz doluyorsa mutlaka diğer firmalardan önce yenilemenizi tavsiye ediyoruz. Tabii bu uygulamaya karşı çıkacağız ama interneti de kestirecek de değiliz herhalde? Firma tavsiyesi isteyenlerin sayısı arttı. Son günlerde Türknet yükselişte, paketleri de gayet uygun, bir göz atmanızı öneririz.

 

Hakkında Eran "AramdaJungle" Küçük

Buralarda bir şeyler yazıp çiziyor, Oyungg'de yönetici olarak yer alıyor, bir de Marmara Üniversitesinde Radyo, Televizyon ve Sinema okuyor. Öyle pek farklı bir yanı yok, 22 yaşında.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.