Ev / Haberler / e-Spor Haberleri / Kappa, Vexed Gaming Takımına Sponsor Oldu!

Kappa, Vexed Gaming Takımına Sponsor Oldu!

Valorant names

Ünlü İtalyan spor giyim mağazası Kappa, Birleşik Krallık merkezli espor takımı Vexed Gaming ile sponsorluk anlaşması imzalayarak espora adım attı. Esporun gelişmesini adım adım görmek hepimizi mutlu ediyor. Umarız bunun gibi anlaşmaları kendi ülkemizdeki takımlarda da görebiliriz.

Vexed Gaming

Kappa, anlaşmaya göre Vexed Gaming’in oyuncularına hem günlük hayatta hem de maçlar sırasında giyebilecekleri kıyafetler sağlayacak.

Kappa yetkililerinden Joe Pilato, şirketin espor sektörüne girişi hakkında şu ifadeleri kullandı: “Espor ve oyun topluluğu kişisel olarak mükemmelin peşinde koşan hırslı insanlarla dolu, biz de bunu Kappa’da yapıyoruz. Bu özellikleri Vexed Gaming de sağlıyor ve biz de espora resmi olarak girişimizi böyle dinamik, yetenekli ve motive bir organizasyonu destekleyerek yapmaktan şeref duyuyoruz.

Kappa ve Vexed Gaming sponsorluğunda üretilecek birçok ürün eylül ayında satın alınabilir durumda olacak.

Vexed Gaming’in oyun işleri müdürü, Mark Weller’ın da bu anlaşmayla ilgili söyleyecek bir çift sözü vardı: “Kappa’nın espor sektörüne girişi hem bu topluluk hem de bu sektör için önemli bir adım oldu. Kappa’nın ikonik markası ve bireysel stili dünyanın her tarafından oyuncular için biçilmiş kaftan. Kappa’nın espor sektörüne desteğini göstermek ve oyun topluluğuyla iletişim halinde olmak için dünyadaki bütün takımlar arasından Vexed Gaming’i seçtiği için kıvanç duyuyoruz.”

Umarız bu anlaşma espor sektörü için güzel sonuçlar doğurur. Nike’ın, Adidas’ın da Türk espor takımlarına sponsor olması dileğiyle. En güncel espor gelişmelerinden haberdar olmak için bizi takipte kalın. Herkese iyi oyunlar 🙂

 

 

Hakkında Efe Eren GENÇ

Trabzon'da doğup büyümüş, oyun merakı babasının internet kafesinde başlamış, aranızdan biri. Boğaziçi Üniversitesi'nde Dilbilim okuyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.