Ev / Haberler / Kara Şövalye Batman Fortinte Evreninde

Kara Şövalye Batman Fortinte Evreninde

Poster gg

Bildiğiniz üzere Fortnite markasının ünlü isimleri daha önce de oyuna eklemek gibi etkinlikler yapmıştı. Bu etkinliklerin bir yenisi ise Batman. Geçtiğimiz günlerde 80. yaşını kutlayan ve artık bir efsane olarak nitelendirilen Kara Şövalye bu kez de Fornite ile buluştu.

Efsanenin 80. yılı şerefine düzenlenen Batman x Fortnite etkinliği kapsamında oyunda oluşan bir yarıktan Fortnite evrenine giren Kara Şövalye yeni görevleri ve yeni kozmetikleri de beraberinde getirdi. 6 Ekime kadar sürecek etkinlik ile gelen görevleri yaparak Batman temalı kozmetikleri elde etmek mümkün. Bu kozmetikler arasında Batman temalı planörler, kostümler ve silahlar var. Bu kozmetikler ile birlikte karakterimizi Kara Şövalye’ye ya da Catwoman’a dönüştürmemiz mümkün. Ayrıca bu etkinlik kapsamında oyuna Batman’in ekipmaları olan Grapnel Gun ve Patlayıcı Batarang silahları da eklenmiş bulunmakta. 6 Ekimde etkinlik bitmeden mağazadaki kozmetik paketlerine göz atmayı ve görevleri tamamlayarak kozmetikleri kapmayı unutmayın. Hepinize iyi oyunlar.

Oyun, teknoloji ve sinema hakkında en yeni içeriklere buradan ulaşabilir, Twitter ve Instagram hesaplarımızı takip edebilirsiniz.

Hakkında Batuhan Demirbaş

Bir oraya bir buraya taşındığımız bir çocukluk geçirdiğimden 4 yaşımda kendimi kaptırdığım oyun dünyasına olan tutkum sanırım hala artıyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.