Ev / Haberler / League of Legends HİT ve HST Turnuvaları Başladı
Valorant names

League of Legends HİT ve HST Turnuvaları Başladı

League of Legends HİT ve HST Turnuvaları Başladı

Sayfamızda ve sitemizde birçok Lol severin bulunduğunu biliyoruz ve elimizden geldiğince konuyla alakalı gelişmeleri sizlere aktarmaya çalışıyoruz. Geçtiğimiz günlerde ilki yapılan HST (Hafta Sonu Turnuvaları) ardından duyurulan HİT (Hafta İçi Turnuvaları) başlıyor. Turnuvalar ödüllü olarak düzenlenecek, zaten katılımla ilgili doldurmanız gereken form ve katılım şartlarının yer aldığı linki yazının sonunda sizlerle paylaşacağız.

Düzenlenmekte olan İnternet Cafe turnuvalarının yanı sıra çevrim içi turnuvalarda düzenleniyordu fakat tabi ki daha nadir oluyordu bu turnuvalar ve katılımlar çok yüksek oluyordu ister istemez. Bu tip turnuvalarda şanslarını denemek isteyen takımlar için güzel bir aktivite olacağını düşünüyoruz.

Turnuva ile ilgili daha fazla bilgi için buraya tıklayabilirsiniz. Daha fazla League of Legends haberi için sitemizi ve Facebook sayfamızı takip etmeyi unutmayın.

Hakkında Eran "AramdaJungle" Küçük

Buralarda bir şeyler yazıp çiziyor, Oyungg'de yönetici olarak yer alıyor, bir de Marmara Üniversitesinde Radyo, Televizyon ve Sinema okuyor. Öyle pek farklı bir yanı yok, 22 yaşında.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.