Ev / Haberler / Metro 2033 Bedava Oldu!
Valorant names

Metro 2033 Bedava Oldu!

Distopik bir dünyada savaştığımız FPS oyunu Metro 2033 bedava oldu. Oyunu 24 saat içerisinde Steam kütüphanenize ekleyerek tamamen sahip olabilirsiniz.

Hafif korku ögeleri ile birlikte derin bir hikayeye sahip olan Metro 2033, aslında aynı isimli romanlardan uyarlanmış bir oyun. Dolayısıyla sürükleyici bir hikayeye ve etkili bir oynanışa sahip.

Metro 2033 ile farklı bir FPS deneyimine ve distopik bir dünyaya şahit oluyor, post-apokaliptik bir dünyada hayatta kalmaya çalışıyoruz. Kesinlikle oynanması gereken oyunlardan biri olan Metro 2033, 4A Games tarafından 2010 yılında piyasaya sürülmüştü. Metro: Last Light ile yola devam eden serimizin son oyunu ise Metro: Exodus.

 

Metro 2033 yılların eskitemediği değeriyle, kesinlikle oynanmaya değer bir oyun. Nükleer savaş sonrasında geçen atık bir dünyayı deneyimlemek, hayatta kalanların mücadelesine şahit olmak için oyunu hemen edinin. Metro 2033 bedava hale gelmişken bu fırsatı değerlendirmenizi öneriyoruz. Oyunu Steam kütüphanenize eklemek için buraya tıklayın. Ardından “Oyunu Oyna” butonuna basarak oyunu bir daha silinmemek üzere Steam hesabınıza ekleyin.

Metro Serisi Hakkında

Metro serisinin oyunları ve romanları dünyanın birçok yerinde oldukça popüler. Metro serisinin yazarı Dmitry Gluthovsky, daha önce İstanbul’da düzenlenen TÜYAP Kitap Fuarı’na gelmiş, Türkiye’deki hayran kitlesi ile görüşmüştü. Distopik bir dünyayı hem ölçülü hem de derin bir şekilde çizen Metro serisi, uyarlandığı video oyunlarında da bu özelliğini kaybetmiyor. Alışılagelmiş bir FPS oyunundan daha fazla ögeye sahip olduğunu ve sunacak bir hikayesi olduğunu hissettiriyor. Metro 2033 bedava hale getirilerek yeni oyuncuları seriye teşvik etmek hedefleniyor.

Metro 2033 daha sonra Metro: Redux adı altında yenilenmiş ve yeni nesil oyunlara adapte edilmiş bir şekilde 2014 yılında tekrar piyasaya sürülmüştü.

Oyun dünyasındaki tüm gelişmelerden haberdar olmak için Facebook grubumuza katılabilir, birbirinden eğlenceli içerikler için Instagram hesabımızı takip edebilirsiniz.

 

Hakkında Kerem Doğan Karakoç

Edebiyat, sinema ve oyun dünyası ile ilgilenen genç bir lise öğrencisidir. Oyungg'yi çok seviyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.