Ev / Haberler / Minecraft Dungeons’dan Oynanış Fragmanı Yayınlandı

Minecraft Dungeons’dan Oynanış Fragmanı Yayınlandı

Poster gg

E3 2019 Microsoft konferansının ardından en çok dikkatimizi çeken oyunlardan biri de şüphesiz yeni Minecraft oyunu Minecraft Dungeons oldu. Oldukça kısa bir oynanış fragmanı yayınlanan oyunun çıkış yılı da kesinleşti. 

Fragmanda Dikkatimizi Çekenler

Fragmanda Minecraft evrenine ait yaratıklar, eşyalar ve mekanlar çokça bulunuyor. Ayrıca Minecraft‘ta daha önce görmediğimiz yaratıklar da bulunmakta. Fragmanda gördüğümüz üzere muhtemelen oyunda girmeyi amaçladığımız bazı tapınakvari mekanlar ve bulmaca mekanikleri olacak.  Son olarak oyun kuşbakışı bakış kamera açısı ile oynanacak.

Coop Oynanabilecek

Minecraft Dungeons, coop oynama imkanı ile geliyor. 4 oyuncuya kadar coop oynama imkanı olan oyunda ister arkadaşlarınızla ister de tek başınıza maceraya katılabileceksiniz.

Minecraft Dungeons'dan Gameplay Fragmanı Yayınlandı

Minecraft Dungeons, 2020 Yılında Çıkış Yapacak

Fragmanın son saniyelerinde tam çıkış tarihi verilmese de oyunun hangi yılda çıkacağı biz oyunculara duyuruldu. Oyunun daha önce 2019′ da piyasaya çıkacağı söylenmişti fakat oyun, 2020 yılında Xbox One ve PC platformları için çıkış yapacak.

Oyunun E3 fragmanını aşağıdan izleyebilirsiniz.

Oyun dünyasındaki önemli gelişmelerden anında haberdar olmak için Twitter hesabımızı takip edebilirsiniz.

 

Hakkında Emre Çakıcı

Kendimi bildim bileli oyun oynuyorum. Bu nedenle ilerde bu sektörde çalışmak en büyük hayalim. Şu an Oyungg.com'da yazarlık ve sosyal medya editörlüğü yapmaktayım.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.